بازدید از جاذبه های گردشگری استانبول با خرید تور استانبول

شهر تاریخی استانبول واقع در یک شبه جزیره به شکل مثلث میان قاره اروپا و قاره آسیا می باشد. بعضی اوقات به مانند یک پل و بعضی اوقات تحت عنوان یک سد عمل می کرد. شما می توانید که با خرید تور استانبول از این شهر زیبا زیبا دیدن کنید.

خرید تور استانبول

شهر تاریخی استانبول واقع در یک شبه جزیره به شکل مثلث میان قاره اروپا و قاره آسیا می باشد. بعضی اوقات به مانند یک پل و بعضی اوقات تحت عنوان یک سد عمل می کرد. این شهر در حدود 2500 سال می باشد که میان جنجال های متفاوت بین دین و ​​فرهنگ و عوامل دیگر قرار گرفته است.

شما می توانید که با خرید تور استانبول از این شهر زیبا زیبا دیدن کنید.

بازدید از ايا صوفيا با خرید تور استانبول

پس از به تسخیر درآوردن ارتش قسطنطنیه توسط دولت عثمانی و مبدل شدن ایا صوفیه به مکانی برای موزه در قرن بیستم ، ایا صوفیه یکی از مهم ترین مناطق دیدنی استانبول باقی مانده است.

بازدید از کاخ توپکاپی با خرید تور استانبول

این کاخ مجلل اولین بار توسط سلطان فاتح در طی قرن 15 ایجاد شد ، مکانی است که پادشاهان امپراتوری عثمانی تا قرن 19 بر مکان های تحت سلطه خود پادشاهی می کردند. این مجموعه زیبا و عظیم نمایشگر خیره کننده ای از هنر اسلامی است ، حیاط های شفاف که با کاشی کاری های زیبا و با دست تزئین شده است و یک وارون اتاق های تزئین شده بسیار زیبا را به هم پیوند می دهد که همه محدود به دیوار ها و برج های جنگی است.

بازدید از مسجد آبی با خرید تور استانبول

هدیه بزرگ معماری سلطان احمد اول به شهر پایتخت او این مسجد زیبا بود که امروزه به عنوان مسجد آبی مشهور است. این بنای زیبا که ما بین سال های 1609 تا 1616 احداث گشته است ، هنگام اتمام آن ، در تمام جهان اسلام باعث ایجاد یک اختلاف شد ، زیرا این مسجد هم 6 مناره داشت (به مانند مسجد بزرگ مکه). سرانجام یک مناره دیگر هم به مکه اعزام شد تا اختلاف نظرها را از بین ببرد.

بازدید از مخزن باسیلکا با خرید تور استانبول

یکی از زیبا ترین جاذبه های شهر استانبول می باشد. این تالار عظیم که به شکل زیرزمینی است و به شکل یک کاخ است ، با پشتیبانی 336 ستون در داخل 12 ردیف ، ذخیره آب لازم برای امپراطوران بیزانس را نیز ذخیره می کرد. ساخت این مکان را کنستانتین کبیر شروع کرد ولی سپس این جاستینیان بود که ساختن آن را به پایان رساند.

بازدید از هیپودروم با خرید تور استانبول

ساخت این مکان باستانی از طریق سپتیمیوس در طی سال 203 میلادی آغاز گشت و توسط کنستانتین بود که در طی سال 330 میلادی به اتمام رسید. این مکان زیبا نیز به محل زندگی بیزانس و مکانی برای بازی های پر شکوه در آن زمان و مسابقه های ارابه سواری تبدیل شده بود.

بازدید از موزه باستان شناسی استانبول با خرید تور استانبول

این موزه مهم و عظیم تعدادی از آثار باستانی زیبا از ترکیه و کل منطقه خاورمیانه را دور هم جمع کرده است که بخش عمده ای از تاریخ این مکان ها را در بر گرفته است. در این مجموعه سه بخش جدا گانه وجود دارد که هر کدام از آن ها قابل بازدید می باشند و نیز همه ی آثار باستانی مهیج آن جا که در معرض دید عموم مردم قرار گرفته است.

بازدید از بازار بزرگ با خرید تور استانبول

از نظر خیلی از توریست ها نیز ، گشت و گذار در بازار و خرید از بازار به اندازه بازدید از موزه ها و بنا های یاد بود جالب است و منطقه ی بازار بزرگ محلی است که توریست ها به سوی آن روانه می شوند. این بازار عظیم که دارای پوشش می باشد در اصل نخستین مرکز خرید در دنیا می باشد که یک محله تماما شهری را شامل شده است .