با تور مشهد همراه شوید!

در این مطلب قصد داریم تا شما عزیزان علاقه مند به گردشگری در ایران را با تور مشهد همراه سازیم تا اگر روزی خواستید به این شهر معنوی سفر نمایید، اطلاع درست و دقیقی از طبیعت این شهر داشته باشید.

مشهد یکی از شهرهای بزرگ، صنعتی، معنوی و مدنی کشور ایران است که بالطبع بسیاری از مردم تور مشهد را دوست دارند؛ چرا که در این شهر بیشترین بازدید برای مکان دیدنی و پر فیض حرم مطهر امام رضا (ع) سلام است. اما در بین گردشگران بسیاری نیز هستند که دوست دارند در این شهر به مناطق دیدنی سری بزنند و لذت کافی را از تور مشهد ببرند.

در این مطلب با ما همراه باشید تا چندی از جاذبه های ناشناخته اطراف مشهد را  در تور مشهد، برای شما عزیزان بازگو نماییم.

طبیعتی چهار فصل در روستای زُشک!

همانگونه که از تیتر هم مشخص است قرار است با روستایی در نزدیکی مشهد، در تور مشهد آشنا شویم که یکی از بکر ترین مناطق برای روئیت طبیعت چهارفصل گونه را دارد.

روستای زُشک که در جنوب شهر بینالود قرار گرفته است؛ پر است از مناطق طبیعی و بکری که همگی نشان دهنده ی خلقت عظیم خداوند است. این مناطق سرسبز و گاها پاییزی یا زمستانی برای بسیاری از گردشگرانی که به سمت مشهد و اطراف آن سفر کرده‌اند دلنشین و خوشایند است.

در این روستا ما شاهد بسیاری رود و چشمه، جنگل های طبیعی، باغ های میوه های طبیعی و تابستانی و… هستیم که همگی دست در دست هم داده‌اند تا این منطقه را یکی از جذاب ترین مناطق در تور مشهد بنمایند.

در تور مشهد، با طرقبه آشنا شوید!!

یکی از جذابیت های تور مشهد، آشنایی با مناطق جدیدی است که باعث حیرت افراد خواهد شد. یکی از این مناطق، طرقبه است. از ایام دیرباز تا به کنون بسیاری از افراد محلی و لیدر ها، در تور مشهد، طرقبه را به همه ی گردشگران معرفی کرده‌اند.

یکی از افکار کذب قدیمی این بحث را به میان میاورد که روستای طرقبه همان طرقبه ی مشهد است اما شما در تور مشهد در خواهید یافت که این دو روستا تنها به هم نزدیک هستند و در کل دو روستای مجزا می‌باشند.

این روستا که در جنوب استان خراسان رضوی یا مشهد قرار گرفته است، طبیعتی بکر و زیبا دارد که برای هر گردشگری روح‌افزا و خوشایند می‌باشد. این منطقه در تور مشهد در تمام فصل ها می‌تواند جذابیت های خودش را همچنان حفظ نماید و به رخ گردشگران در تور مشهد بکشد!

روستای شاندیز

همانگونه که پیش تر در تور مشهد، نام روستای شاندیز آورده شد، می‌خواهیم این روستا را نیز جزو یکی از جاذبه های تور مشهد اعلام کنیم. البته که دور از ذهن است تا به حال کسی اسم شاندیز را نشنیده باشد یا در تور مشهد به این روستا و شهر بسیار دیدنی مسافرت نکرده باشد!

این منطقه آب و هوایی بکر و بسیار لذت بخش دارد که علاوه بر طبیعت دیدنی اش، این منطقه را به شدت برای گردشگران در تور مشهد مطلوب و خوشایند می‌سازد.

تمامی طبیعت و آب و هوای دل‌انگیز این منطقه باعث شده است که منطقه ای ییلاقی و عالی برای دوستداران سفر و گردش، پدید آید.