بررسی نکات مهم در سفر به پاتایا

17 اردیبهشت 1399
1 دقیقه خواندن

 

 

امروزه بسیاری از گردشگران و توریست ها به دنبال اصلی ترین نکات مهم در سفر به پاتایا هستند تا از این طریق سفر بی نظیری را تجربه کنند. از نکات مهم در سفر به پاتایا می توان به استفاده از روش چانه زنی در هنگام خرید سوغاتی اشاره کرد.

نکات مهم در سفر به پاتایا

آیا شما نیز به دنبال حساس ترین نکات مهم در سفر به پاتایا هستید؟ آیا می دانید که با رعایت کردن این نکات می توانید سفر بسیار بی نظیری را برای خود به ارمغان آورید؟

امروزه بسیاری از گردشگران و توریست ها به دنبال بازدید از مناطق جدیدی هستند و همین امر نیز آنها به سوی بازدید از شهر پاتایا سوق می دهد. نکته ی بسیار مهم و حساسی که هر گردشگری بایستی در سفر خود به این شهر، مد نظر داشته باشد، بهترین زمان سفر و نکات دانستنی قبل از سفر می باشد. اگر شما نیز دوست دارید تا در آینده نزدیک سفری را به سوی این شهر شکل دهید توصیه می شود که حتما به نکات قابل توجه در هنگام سفر به پاتایا دقت بیشتری را داشته باشید.

در پاتایا سگ های ولگرد زیادی وجود دارد: نکات مهم در سفر به پاتایا

وجود سگ های ولگرد و گرسنه در شهر پاتایا یک سری ازمشکلات را برای بسیاری از توریست ها به وجود آورده است به همین جهت حتما احتیاط های لازم را مورد توجه قرار دهید و شب هنگام نیز به تنهایی از محل استراحت خود به بیرون مراجعه نکنید. هرچند در سال های اخیر مسئولان این شهر به دنبال رفع این مشکل هستند ولی بازم هم احتیاط گردشگران واجب می باشد.

اسپری حشره کش به همراه داشته باشید: نکات مهم در سفر به پاتایا

شهر پاتایا یکی از شهرهایی می باشد که میزان حشرات موذی در آن بسیار بالا بوده و نیش این حشرات نیز یکی از معضلات گردشگران و توریست ها به شمار می آید به همین دلیل توصیه می شود که برای گشت و گذار آسان و راحت خود حتما از اسپری حشره کش استفاده کنید. این امر می تواند ایمنی سفرتان را افزایش داده و شما بدون داشتن هرگونه نگرانی و ترس از مبتلا به بسیاری از بیماری ها، یکی از به یادماندنی ترین سفرهای خود را رقم بزنید.

هوشمندانه معامله کنید: نکات مهم در سفر به پاتایا

اگر شما نیز قصد سفر و بازدید از جاذبه های دیدنی پاتایا را دارید و می خواهید از این شهر سوغاتی تهیه کنید، بایستی به شکل هوشمندانه عمل کرده و از روش چانه زنی استفاده نمایید. فروشندگان این شهر عادت دارند تا اجناس را بالاتر از قیمت واقعی آنها عرضه کنند به همین جهت نیز توصیه می کنیم که حتما چانه زنی را در خرید خود فراموش نکنید.

به میمون ها غذا ندهید: نکات مهم در سفر به پاتایا

از دیگر نکات مهم در سفر به پاتایا می توان به میمون های سرگردان در این شهر اشاره کرد که توریست ها نبایستی به آن ها غذا دهند. چرا که این حیوانات وحشی هستند و دولت پاتایا نیز از دادن هرگونه مواد خوراکی به آنها، توریست ها را منع کرده است. شاید در وهله ی اول این حیوانات بسیار جذاب و دوست داشتنی به نظر برسند ولی عادت غذا دادن توریست ها به آنها می تواند عواقب بسیار ناگواری را هم برای گردشگران و هم برای خود این میمون ها داشته باشد.

گول تخفیف های خوب را نخورید: نکات مهم در سفر به پاتایا

از دیگر مهمترین آیتم هایی که بایستی در سفرتان به پاتایا، به آن توجه کنید، نخوردن گول برخی از تخفیف های بسیار خوب می باشد که بسیاری از افراد سودجو با ارائه تخفیف های بسیار خود، در واقع قصد کلاهبرداری از شما را دارند. تخفیف های مذکور را بیشتر می توانیم در اجاره کردن تاکسی ها مشاهده کنیم برای همین شما نیز قبل از سوار شدن یا اجاره کرده تاکسی مورد نظرتان، حتما از قیمت و هزینه های تاکسی در این شهر اطلاعات کافی را در اختیار داشته باشید همچنین از راننده بخواهید که تاکسی متر خود را فعال کرده و از روی نقشه های هوشمند شهر پاتایا اقدام به سفر و جابه جایی داشته باشید.