سفر هوایی به ارمنستان

4 آذر 1396
0 دقیقه خواندن

خرید بلیت هواپیما ارمنستان

هنگامی که با خرید بلیت هواپیما ارمنستان قصد سفر به  کشور ارمنستان را دارید مطمئن هستید به جایی سفر میکنید که دارای طبیعتی بسیار زیبا و خوش آب و هوا میباشد سفر میکنید ، بخصوص در تابستان خنکای مطبوعی که دارد و برای گردش عالی است.این کشور بخاطر اینکه درست نزدیک ایران است با صرف هزینه ای اندک برای تهیه بلیت هواپیما ارمنستان نسبت به سایر بلیت هواپیما خارجی ، میتوانید سفری ارزان تر داشته باشید. لازم نیست نگران ویزا باشید در فرودگاه ایروان راحت میتوانید ویزا را تهیه کنید. اگر هم زمینی سفر کنید میتوانید در مرز به آسانی ویزا بگیرید. ارمنستان دارای فرهنگ غنی و مردمی مهربان است از نظر امنیتی هم بسیار امن است.

خرید بلیت هواپیما ارمنستان

سفر هوایی مستقیم به ایروان

برای سفر به ارمنستان توصیه میکنیم  مستقیم بلیط هواپیما ارمنستان خود را مستقیم به مقصد ایروان تهیه کنید ، ایروان به عنوان پایتخت ارمنستان و میراث فرهنگی و تاریخی این کشور دارای آثار تاریخی فراوان و همچنین جاذبه های طبیعی خارق العاده و منحصر بفرد خود میباشد، مهمان نوازی مردم ایروان در سطح بین المللی زبان زد خاص عام است و همین از دلایل مهمی است که ایروان را مقصدی عالی برای تور خارجی تبدیل کرده است. فرودگاه بین المللی ایروان که در دوازده کیلومتری شهر قرار دارد دارای ناوگان اتوبوس رانی 201 میباشد که کم هزینه ترین شیوه حمل و نقل از فرودگاه ایروان به مرکز شهر و بالعکس میباشد این اتوبوس ها هر 30 دقیقه از مبدا به مقصد حکرت دارند.

قیمت بلیت هواپیما ارمنستان

برای تهیه بلیت هواپیما ارمنستان دو انتخاب دارید :

قیمت بلیط چارتری ارمنستان در زمان خلوتی بسیار مناسب است که میتواند از ایرلاین های داخلی یا خارجی باشد ،اما در سایر موقع های سال برای رفت و برگشت به مراتب بیشتر است. بلیت هواپیما سیستمی برای ارمنستان معمولا دارای نرخ مصوب سازمان هوایی کشور میباشد و در ایام مختلف سال قیمت ثابتی دارد