همه آن چه باید در خصوص تور بندر عباس بدانید

13 شهریور 1398
0 دقیقه خواندن

تور بندر عباس یکی از تور های پر طرفدار در تمام طول سال به شمار می آید.  اگرچه متقاضیان سفر به بندر عباس ترجیح می دهند سفر خود را به فصول خنک تر سال موکول نمایند اما با وجود هوای گرم بندر عباس باز هم در تابستان بازار تور بندر عباس بازار داغی می باشد.

تور بندر عباس یکی از تور های پر طرفدار در تمام طول سال به شمار می آید.  اگرچه متقاضیان سفر به بندر عباس ترجیح می دهند سفر خود را به فصول خنک تر سال موکول نمایند اما با وجود هوای گرم بندر عباس باز هم در تابستان بازار تور بندر عباس بازار داغی می باشد. تور بندر عباس از این لحاظ دارای اهمیت است که در میان مسافران خارجی نیز طرفداران فراوانی دارد. جاذبه های گردشگری طبیعی در استان هرمزگان به ویژه بندر عباس توانسته شرایط را برای جذب توریست های خارجی فراهم آورد. بندر عباس ویژگی های فراوانی دارد که آن را در رده یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری قرار داده است. این بندر بزرگ ترین بندر ایران بوده که از یک سمت توسط کوه و از طرف دیگر توسط دریا احاطه شده است. افرادی با استفاده از تور بندر عباس به این منطقه دوست داشتنی سفر می کنند باید آمادگی رو به رو شدن با هوای گرم و شرجی این منطقه را داشته باشند. بهترین زمان برای سفر به بندر عباس چنانچه اشاره شد از اواسط آبان ماه تا فروردین ماه است.

آشنایی با ویژگی های تور بندر عباس

تور بندر عباس دارای ویژگی های فراوانی است. افرادی که مسافر تور بندر عباس هستند در زمان سفر می توانند از معابد هندو ها در این منطقه بازدید نمایند. علاوه بر این وجود چشمه آب گرم گنو می تواند تجربه ای لذت بخش برای مسافران بر جای بگذارد. اگر علاقه مند به بازدید از موزه ها و اماکن تاریخی هستید در تور بندر عباس می توانید به موزه آب و مردم شناسی سر بزنید و یا بازدیدی از عمارت کلاه فرنگی داشته باشید. از دیگر ویژگی های تور بندر عباس می توان به طبیعت زیبا و بکر این منطقه اشاره نمود. در هنگام سفر به بندر عباس علاوه بر لذت گذراندن زمان در ساحل خلیج فارس می توانید از سایر زیبایی های طبیعی مانند غار خرسین نیز بازدید به عمل آورید.

به طور کلی امکان اجرای تور بندر عباس از بیشتر شهر های ایران فراهم است و نکته قابل توجه در خصوص این تور این است که نیاز به وجود تور لیدر برای سفر به بندر عباس ندارید. اغلب هتل های موجود در بندر عباس 3 تا 4 هستند. البته هتل های 5 ستاره زیبایی نیز وجود دارد که می توانید تور بندر عباس خود را بر اساس خدمات آن ها رزرو نمایید.

اگر فرصت کافی در اختیار دارید بهتر است در کنار تور بندر عباس، سری هم به جزیره قشم بزنید. معمولا مسافران تور بندر عباس فرصتی را برای بازدید از این جزیره زیبا اختصاص می دهند تا از طبیعت بکر و جذاب آن لذت ببرند.

تور بندر عباس و مراکز خریدی که نباید دیدن آن را از دست بدهید

علاوه بر همه ویژگی هایی که در خصوص تور بندر عباس به آن ها اشاره گردید باید به این نکته توجه شود که در بندر عباس بازار های محلی بسیاری وجود دارد که علاوه بر خرید می توانید از فضای بومی و جذب آن ها لذت ببرید. ویژگی مهم بازار های بندر عباس وجود اجناس با کیفیت با قیمت هایی مناسب است. اگر قصد استفاده از تور بندر عباس را دارید حتما سری هم به مرکز خرید سیتی سنتر بزنید. در این مرکز می توانید همه لوازم زنانه و مردانه و انواع لوازم خانگی و آرایشی و بهداشتی را خریداری نمایید. در کنار سیتی سنتر، مجتمع ستاره جنوب یکی دیگر از مجتمع های جذاب برای خرید به شمار می آید. بازار ماهی بندر عباس، بازار اِوزی ‌ها و لاری ‌ها، مجتمع تجاری رویال 1و 2، نخیل سنتر، ستاره شهر و زیتون از جمله مراکز خریدی هستند که می توان آن ها را در برنامه سفر به بندر عباس جای داد.