خرید بلیت هواپیما لحظه آخری

23 آبان 1396
1 دقیقه خواندن

خرید بلیت هواپیما لحظه آخری

پیدا کردن و خرید بلیت هواپیما لحظه آخری میتواند لذت سفر پیش رو را برای شما دو چندان کند. این نوع بلیت هواپیما معمولا هنگامی موجود میباشد که زمان زیادی تا پرواز باقی نمانده و شرکت های هواپیمایی و آژانس هایی هوایی که پرواز را چارتر کرده اند اقدام به فروش بلیت هواپیما لحظه آخری  با قیمتی پایین تر از قیمت اصلی میکنند ،تا از زیان ناشی از خالی ماندن صندلی های خالی پرواز را به حداقل برساند.

خرید بلیت هواپیما لحظه آخری مناسب چه افرادی است

خرید بلیت هواپیما لحظه آخری برای افرادی مناسب است که برنامه خاص و از پیش تعیین شده ای برای سفرخود ندارند و بدنبال بلیت هواپیما با قیمت مناسب میگردند یا افرادی که برای سفرهای کاری دائما به شهرهای مختلف سفر میکنند و دنبال کاهش هزینه ها هستند.بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما لحظه آخری در فصولی از سال میباشد که تقاضا برای سفر کم میباشد مثل در زمان امتحانات مدارس یا نزدیکی تعطیلات عید که خانواده ها در حال خانه تکانی برای شب عید میباشند.

خرید بلیت هواپیما لحظه آخری

مزیت بلیت هواپیما لحظه آخری

شاید بزرگترین امتیازی که بلیط هواپیما لحظه آخری نسبت به سایر بلیت ها دارد این است که قیمت آن نسبت به بلیت هواپیما سیستمی که نرخ مصوب سازمان هواپیمایی کشور را دارند،متغیر است و این خود مزیت مهمی محسوب میگردد. البته باید توجه کرد که بلیت لحظه آخری همیشه از بلیت سیستمی ارزان تر نیست،مثلا ممکن است شما یک سفر ضروری در زمان اوج مسافرت ها در پیش داشته باشید در این حالت شاید بتوانید به سختی خرید بلیت هواپیما لحظه آخری باقیمت نزدیک به بلیت هواپیما سیستمی یا حتی بیشتر داشته باشید.

روش خرید بلیط لحظه آخری

اگر قصد خرید بلیت هواپیما لحظه آخری دارید چند نکته را مد نظر قرار دهید:

  • خوب جستجو کنید،از زمان باقی مانده خوب استفاده کنید به مطمئن باشید نتایج خیلی بهتری کسب میکنید.
  • اگر اولین تجربتان در زمینه خرید بلیط هواپیما لحظه آخری است سعی کنید از تجربیات دیگران استفاده کنید.
  • در هنگام خرید بلیط هواپیما لحظه آخری مبلغ را مستقیم به حساب آژانس وارد کنید زیرا واسطه ای وجود ندارد.