خدمات بار هوایی ، خدماتی متمایز متناسب با نیاز روز

31 اردیبهشت 1398
1 دقیقه خواندن

 

خدمات بارهوایی، خدماتی است که برای حمل و نقل بارها و محموله ها از طریق هواپیما توسط ایرلاین ها و شرکت های حمل و نقل هوایی ارائه می شود. خدمات بارهوایی در مقایسه با سرعت و کیفیت خدمات حمل و نقل بسیار مقرون به صرفه است. این نوع خدمات دارای تعرفه های مشخصی است که بر حسب نوع خدمات مورد نیاز شما تعیین و توسط شرکت های حمل و نقل هوایی در اختیار شما قرار می گیرد.

خدمات بار هوایی، خدماتی متمایز متناسب با نیاز روز   

خدمات بار هوایی، خدماتی است که برای حمل و نقل بارها و محموله ها از طریق هواپیما توسط ایرلاین ها و شرکت های حمل و نقل هوایی ارائه می شود. خدمات بار هوایی زمانی که سرعت و امنیت انتقال بار اهمیت زیادی دارد، در اولویت قرار می گیرد. در برخی موارد شرایط ویژه کالا و محموله شما ایجاب می کند تا از خدمات هوایی استفاده نمایید. خدمات بار هوایی تنوع زیادی دارند، این خدمات، پاسخگوی انواع نیازهای شخصی، تجاری و بازرگانی است، هر چند کمتر شناخته شده است. شرکت های حمل و نقل هوایی طی قراردادهای رسمی، خدمات بار هوایی مورد نیاز مشتریان خود را ارائه می نمایند.

انواع خدمات بارهوایی که توسط شرکت های حمل و نقل هوایی ارائه می شود:

خدمات بار هوایی می تواند پاسخگو نیاز اشخاص و مسافران باشد. در صورتی که در سفر اضافه بار دارید می توانید با هماهنگی یک شرکت حمل و نقل هوایی، بار خود را با هزینه کمتر در مقصد تحویل بگیرد یا اینکه می توانید باری را با تعیین مقصد مشخص در کمترین زمان ممکن به نقطه ای در داخل یا خارج از کشور ارسال نمایید.

همچنین شما می توانید برای حمل و نقل کالاهای عمومی بازرگانی یا کارگو از خدمات بار هوایی استفاده نموده و در کمترین زمان و با بهترین کیفیت، محموله خود را به مقصد برسانید. خدمات بار هوایی ویژه نیز برای حمل و نقل کالاها و محموله ها با شرایط خاص نیز در بسیاری از شرکت های حمل و نقل هوایی معتبر تعبیه شده است.

بسیاری از شرکت های حمل و نقل هوایی، خدمات بار هوایی سنگین ارائه می نمایند. در صورتی که محموله ای حجیم و سنگین دارید، استفاده از خدمات شرکت های حمل و نقل بهترین گزینه است.

هر آنچه که در مورد خدمات بار هوایی باید بدانید

زمانی که به یک آژانس حمل و نقل هوایی مراجعه می کنید، کارشناسان مشاوره های لازم را در خصوص انواع خدمات بار هوایی، تعرفه ها و هزینه ها، سایر خدمات جنبی مورد نیاز شما ارائه می نمایند. بسته به نوع بار هوایی، ممکن است شما به خدمات ویژه حمل و نقل از جمله بسته بندی نیاز داشته باشید. خدمات بار هوایی شامل بسته بندی های حرفه ای و تخصصی است که افراد زبده و با تجربه به صورت دقیق و متناسب با محموله و بار شما انجام می دهد. خدمات بسته بندی برای ایمن سازی بارهوایی ارائه می شود.

صدور بیمه نامه از دیگر خدمات مرتبط با خدمات بار هوایی است. آژانس های معتبر حمل و نقل هوایی، پس از ارائه مشاوره های لازم و بسته بندی، نسبت به صدور بیمه نامه برای بارهوایی شما اقدام می نمایند.

بر اساس شرایط ویژه حمل و نقل بارهوایی، همچون دمای حمل و… ممکن است خدمات ویژه ای مورد نیاز شما باشد. این خدمات نیز توسط برخی از شرکت های حمل و نقل هوایی ارائه می شود.

هزینه خدمات بار هوایی

خدمات بار هوایی در مقایسه با سرعت و کیفیت خدمات حمل و نقل بسیار مقرون به صرفه است. این نوع خدمات دارای تعرفه های مشخصی است که بر حسب نوع خدمات مورد نیاز شما تعیین و توسط شرکت های حمل و نقل هوایی در اختیار شما قرار می گیرد. وزن یکی از اصلی ترین عوامل تعیین کننده هزینه خدمات بار هوایی است. لازم به توجه است وزن بارهوایی پس از بسته بندی اندازه گیری می شود. در خصوص بارهای بزرگ با حجم زیاد همچون صنایع چوبی، مبلمان، دستگاه های صنعتی و …، حجم از دیگر عوامل تعیین کننده هزینه خدمات بار هوایی است. اندازه گیری حجم نیز پس از بسته بندی انجام می شود.

 نوع خدمات بیمه، سرعت حمل و نقل، خدمات ویژه برای محموله هایی با شرایط خاص و … از دیگر مواردی است که می تواند بر اساس تقاضای شما متغییر بوده و مشخصا در هزینه نهایی تاثیر گذار باشد.