بلیط چارتر ماهان

3 آبان 1396
1 دقیقه خواندن

بلیط چارتر ماهان 

 چرا بلیط چارتر ماهان ؟ بسیاری از ما معمولا بخاطر هزینه های سنگین تهیه بلیط هواپیما معمولا به دنبال تهیه بلیت هواپیما با قیمت مناسب هستیم بخصوص زمانی که عجله ای برای سفر نداریم در این مواقع بارها با عبارتی به اسم بلیت چارتری برخورد کرده ایم ، در این مقاله میخواهیم به توضیح دقیق مفهوم بلیط چارتر بپردازیم و بلیط چارتر ماهان را به شما معرفی کنیم .

با ما همراه باشید، در آژانس گردشگر پرستو سیر همراه با معرفی خدمات گردشگری ویژه این شرکت

تور داخلی 

بلیط هواپیمای خارجی 

بلیت هواپیما 

تور شیراز نوروز 97 

بلیت ۴تر ماهان ‎

بلیت چارتر ماهان چیست، جهت درک مفهوم  charter  اول باید معنی عمومی چارتر را بفهمید، چارتر به صورت کلمه ای یعنی اجاره کردن، این عبارت اغلب در هتل، قطار و بلیط هواپیما کاربرد دارد.

بلیط چارتر برای آغاز یک مسافرت بسیار عالی است و با بلیط چارتر خواهید توانست هزینه های خود را پایین بیاورید. بلیط چارتر میتواند امتیازهایی داشته باشد که بلیط سیستمی نداشته باشد. اما خصوصیت اصلی آن همان قیمت پایین تر آن است.

بلیط چارتر ماهان

بلیط چارتری ماهان 

هواپیمایی ماهان دارای پیشنهادهای زیادی برای بلیت هواپیمای چارتر است و شما به راحتی میتواند از خدمات خرید اینترنتی بلیت ماهان ، بلیت ماهان چارتر  تهیه کنید.

بلیط چارتر برای مسیرهای مختلف موجود میباشد.شرکت هواپیمایی یا آزانس سرویس دهنده اطلاعاتی به شما میدهد که در تهبه هر نوع بلیت هواپیما میتواند برایتان اهمیت داشته باشد.

 چارتر به این گونه است که یک شرکت تعدادی یا همه بلیت های یک پرواز را میخرد و در مقابل اجازه فروش هریک از صندلی ها را جدا جدا در اختیار میگیرد و این اجازه را دارد از صندلی های خریداری شده با قیمت آزاد استفاده کند، مثلا تیم ملی قرار است برای جام جهانی به روسیه سفر کند.

مسلما باید به صورت هوایی به این سفر برود، در حالت معمولی ممکن است با توجه به زمان بندی دقیق تیم ملی باید برای راس آن ساعت یک زمان بندی وجود داشته باشد و مسئولان میخواهند برای اینکه اعضای تیم راحت باشند کلا هواپیما به آن ها اختصاص داده شود که با این شرایط یک هواپیما را کاملا چارتر میکنند که هدفش این است که اعضای تیم را در زمان مشخص و برنامه ریزی شده به روسیه ببرد.

قیمت بلیط چارتر ماهان

یکی از خدمات ویژه آژانس گردشگری پرستو سیر فروش انواع بلیت ماهان می باشد. اگر به دنبال بلیط ارزان ماهان هستید می توانید از بلیط چارتر ماهان استفاده کنید. در ایام نوروز این بلیط ها به عنوان بلیت های لحظه آخری با قیمت مناسب ارائه می شود. برای اطلاع از قیمت بلیط چارتر ماهان می توانید در قسمت بلیط هواپیما ماهان با تعیین مبدا و مقصد خرید خود را انجام دهید.

 

تور جام جهانی روسیه

 انواع پرواز های چارتری ماهان

به طور کلی دو دسته پرواز چارتر داریم که یکی به چارتر کامل و یکی دیگر صندلی چارتر  نامیده می شود.

چارتر چیست ؟

به رزرو کردن  صندلی های  یک پرواز کامل گفته میشود. شرکت یا سازمانی که یک چارتر کامل میگیرد امتیاز تمام صندلی ها را در اختیار دارد و خودش میتواند چارتر را به هر قیمتی که میخواهد بفروشد.

البته همه ریسک این پرواز متوجه شرکتی است که چارتر را گرفته است و ایرلاین هزینه تمام چارتر را یکجا در اختیار میگیرد، البته مواردی مثل تاخیر،و امنیت پرواز و….. تحت مسئولیت شرکت هواپیمایی است.

هیچ مسئولیتی در گردن شرکت چارتر کننده نیست و مسئولیت آن به عهده ایرلاین میباشد و هر شکایتی در این زمینه باید به سازمان هواپیمایی کشوری از ایرلاین مربوط صورت گیرد و سازمان هواپیمایی کشوری وظیفه رسیدگی به شکایت را در حداقل زمان ممکن را دارد.

بلیط چارتری ماهان ارزان

آژانس گردشگری پرستو سیر ارئه دهنده خدمات تور داخلی و  بلیط هواپیما ،فروش ارزان ترین بلیط هواپیما ماهان را تضمین می کند و شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما ماهان به بخش خرید آنلاین بلیط هواپیما ماهان سایت پرستو سیر مراجعه کنید.