خدمات پرواز خارجی ماهان

7 بهمن 1396
1 دقیقه خواندن

معرفی خدمات پرواز خارجی ماهان

خدمات پرواز های خارجی ماهان از جمله سرویس های مهم در هواپیمایی ماهان محسوب می شود و  می توانیم برای بهره گیری از خدمات خرید اینترنتی بلیط ماهان از طریق وب سایت آژانس گردشگری پرستو سیر اقدام نماییم.

آژانس گردشگری پرستو سیر از شرکت های فعال در حوزه گردشگری محسوب شده و خدمات متنوعی ارائه میدهد که میتوان در دسته های زیر طبقه بندی کرد.

تور داخلی

بلیط هواپیمای داخلی 

بلیط هواپیمای خارجی

اطلاعات پروازهای خارجی ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان نزدیک به 30 سال است که در حوزه صنعت گردشگری و هوایی فعالیت می کند.

ماهان جزو خطوط پروازی موفق در خاورمیانه شناخته شده است. با ارائه خدمات با کیفیت به مسافران و مشتریان خود با به خدمت گرفتن نیروها و پرسنل با تجربه و متخصص و مدیریت دقیق خطوط که از جمله خدمات پرواز خارجی ماهان به شمار می آید.

قیمت بلیط خارجی ماهان

یکی از شاخص های انتخاب در تمامی سفرها چه زمینی، هوایی، دریایی قیمت بلیط هواپیمایی ماهان می باشد با توجه به خدمات و سرویس هایی که ارائه می کند .

خدمات پرواز خارجی ماهان

عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط های خارجی ماهان

1- قیمت پروازی ناوگان های هوایی با یکدیگر متفاوت می باشد پروازهای ناوگان ایرباس قیمت بلیط بالاتر از قیمت بلیط پرواز بوئینگ می باشد. هواپیمایی ایرباس از نظر ارائه خدمات لوکس تر و فضای داخلی راحت تر و آرام بخش تر است به همین دلیل قیمت بلیط های ایرباس بالاتر از ناوگان دیگر می باشد .

2- پروازهای صبح از نظر قیمتی گرانتر از پروازهای شب می باشد به دلیل اینکه پروازهای خارجی ماهان بعد از ظهر می باشند باعث می شود که شما در شب به مقصد خود برسید و این باعث می شود که یک روز از سفر خود را از دست بدهید .

3- میزان توقف بعضی از خطوط پروازی هواپیمایی ماهان به خارج به صورت مستقیم انجام نمی شود و در میان مسیر در شهر یا کشور دیگری توقف دارند. داشتن توقف در میان مسیر باعث می شود که پروازهای مستقیم از قیمت بالاتری برخوردار باشند .

خرید بلیط  پرواز های خارجی ماهان

برای خرید بلیط های خارجی ماهان از سایت آژانس گردشگری پرستو سیر بر روی سایت مبدا و مقصد و تاریخ مورد نظر خود را مشخص کنید تا لیست قیمت بلیت هواپیما و جزئیات پرواز را ملاحظه نمایید و در صورت نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره های مندرج بر روی سایت اقدام نمایید.

قیمت بلیط داخلی ماهان 

خرید اینترنتی پرواز های ماهان