کلاهبرداران در انجمن های میراث فرهنگی

7 آذر 1396
1 دقیقه خواندن

پوشش جدید کلاهبرداران در انجمن های میراث فرهنگی

 

کلاهبرداران در انجمن میراث فرهنگی

کلاهبرداران این بار به سراغ آثار تاریخی رفته اند.این سخن را رجبعلی خسروآبادی مدیر کل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان تهران بیان کرده است.او درباره این صحبت های خود اینگونه می افزاید : انجمن های مردمی میراث فرهنگی برای فعالیت های مدنی دراین حوزه باید دارای مجوز از وزارت کشور و سازمان میراث فرهنگی باشند. 
وی با تاکید بر اینکه وزارت کشور متولی صدور پروانه فعالیت انجمن های مردم نهاد است اظهار کرد: مالکان بناهای تاریخی مراقب افراد کلاهبرداری که تحت پوشش انجمن های مردمی قصد سودجویی و کلاهبرداری دارند، باشند. 
خسروآبادی گفت: دراین رابطه، چندین شکایت از انجمن های غیرقانونی حوزه میراث فرهنگی دریافت شده که این افراد قصد سودجویی و کلاهبرداری از مالکان بناهای تاریخی را داشته اند. 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران تصریح کرد: دراین زمینه و برای برخورد با این قبیل متخلفان، با اداره کل امور اجتماعی استانداری تهران هماهنگی هایی برای پیگیری موضوع از طریق قانونی و حقوقی انجام شده است. 
خسروآبادی خطاب به مالکان بناهای تاریخی گفت که از اعتماد به افرادی که در پوشش انجمن های میراثی، خواستار مدارک و اسناد مربوط به بنا هستند، خودداری کرده و مراتب را برای استعلام های قانونی به اداره کل میراث فرهنگی استان تهران گزارش کنند. 
 

 


آژانس گردشگری پرستو سیر ارایه دهنده خدمات تور داخلی و برگزار کننده تورهای خارجی، دارای جامع ترین بانک فروش بلیت هواپیمای داخلی و بلیت هواپیمای خارجی است. با ما همراه باشید.