ژاپن در صدد برگزاری تور انیمیشن

3 مهر 1396
1 دقیقه خواندن

 گردشگری ژاپن همواره مورد توجه بوده ، در سال 2016 یک انیمیشن ژاپنی در سراسر دنیا با استقبال زیادی روبرو شد،این قضیه باعث شد ژاپنی ها برای استفاده از پتانسیل این انیمیشن ها برنامه ای بچینند.در ادامه این مطلب با  آژانس گردشگری پرستو سیر همراه باشید.

ژاپن تور انیمیشن برگزار میکند

برای اجرای این برنامه 30 نفر از کل دنیا در خواست خود را برای شزکت در تور برنامه ریزی شده ژاپن که در این تور تمرکز بر انیمیشن های ژاپنی بود اعلام کردند.

هدف این تور  پتانسیل انیمیشن ژاپنی در جذب توریست میباشد و این کار با نمایش لوکیشن ها ،مدل ها و استودیو هایی که این انیمیشن ها در خلق شده اند صورت میگیرد با این تور آزمایشی مشخص میشود که ظرفیت و کشش این تورها برای جذب توریست تا چه حد میتواند باشد.

گردشگری ژاپن

طبق اخبار موثق طی برگزاری این تور تمام امکانات اقامتی و رفاهی برای گردشگران مهیا میشود و سه شهر ناگویا، هایدا و توکیو را شامل میشود.

نحوه ثبت نام این تورها آنلاین میباشد و از تاریخ 20 ژانویه تا 28 فبریه امکان پذیر میباشد. تمامی در خواست ها در سایت اسپانسر ثبت میشود. از میان در خواست های ثبت شده پس از بررسی های اولیه در نهایت 30 در خواست پذیرفته میشود.

برنامه توریستی انیمه  با انتخاب و با ساخت 88 لوکیشن از انیمیشن های پر طرفدار  که قابلیت جذب توریست برای ژاپن در این زمینه را دارند تشکیل شده. ژاپن با توجه به اینکه همواره مورد توجه توریست ها قرار داشته با این برنامه در تلاش است تا سطح گردشگری این کشور را ارتقا دهد و به علاقمندان انیمیشن را جذب خود کند .

انیمیشن «نام تو» یک فیلم درام فانتزی رمانتیک ژاپنی است که بر مبنای فیلمنامه و به کارگردانی «موکوتو شینکایی» ساخته شده است.این فیلم با اقتباس از یک رمان محبوب ساخته شده وشخصیت های آن نوجوانان علاقه مند به انیمیشن هستند. این انیمیشن در انیمه اکسپو ۲۰۱۶ لس آنجلس شرکت کرد و با اقبال زیادی روبه رو شد.


 

آژانس گردشگری پرستو سیر ارایه دهنده خدمات تور داخلی و برگزار کننده تورهای خارجی، دارای جامع ترین بانک فروش بلیت هواپیمای داخلی و بلیت هواپیمای خارجی است. با همراه باشید.