سفر با تور ویژه کاشان

27 بهمن 1397
1 دقیقه خواندن

تور ویژه کاشان در مدت زمانی کوتاه تجربه سفری متفاوت را برای شما به وجود می آورد به گونه ای که در مدت زمانی کوتاه می توانید از بهترین و دیدنی ترین اماکن تاریخی شهر سفر کرده و با فرهنگ و آداب و رسوم مردم این شهر به شکلی مطلوب آشنا شوید.

تور ویژه کاشان با بهترین امکانات و شرایط ممکن سفری خاطره انگیز را برای شما به ارمغان می آورد. با استفاده از تور کاشان می توانید همه جذابیت ها و زیبایی های این شهر باستانی را مشاهده کرده و از سفر خود نهایت لذت را ببرید. کاشان شهری در دل کویرهای مرکزی ایران است که در نزدیکی شهر اصفهان واقع شده است. در این شهر می توان سبک های زندگی متنوع اقوام گوناگونی را که در آن وجود دارند مشاهده نمود. این شهر واقع شده در یک ناحیه گرم و خشک می باشد اما در دوران های مختلف تاریخی به عنوان یک پایگاه مناسب برای زندگی در نظر گرفته شده است. با تور ویژه کاشان می توانید با فرهنگ غنی مردم این شهر آشنا شده و آداب و رسوم خاص این شهر را ببینید.

در تور ویژه کاشان می توانید بخش های مختلفی از این شهر را که شامل بخش مرکزی، قمصر، نیاسر و برزک می باشد مشاهده کنید. در واقع هر کدام از این بخش ها دارای زیبایی های گردشگری مطلوبی هستند و جذابیت های مختص به خود برای بازدیدکنندگان به نمایش می گذارند. 

مناطق دیدنی کاشان

با تور ویژه کاشان می توانید از اماکن دیدنی مانند تپه های سیلک دیدن نمایید و در خانه های تاریخی که در شهر نوش آباد به عنوان یک شهر زیر زمینی تاریخی و کهن وجود دارد اقامت داشته باشید. کاشان دارای بیابان های متعددی می باشد که با داشتن آب  هوای خاص خود دارای طبیعتی بکر و ناب می باشد. از این رو می توان در فصول خنک و حتی پاییز نیز به این شهر دیدنی و توریستی سفر کرد و با بازدید و گردش در مناطق مختلف آن از آب و هوای مطلوب و زیبایی های شهر بهره مند گردید.

با وجود این که کاشان شهر خیلی بزرگی نیست اما جاذبه های دیدنی و تاریخی زیادی برای مسافران از اقصی نقاط دنیا دارد از این رو می توانید با تور ویژه کاشان در مدت زمانی هر چند کوتاه از این امکان بازدید کنید و نهایت لذت را از سفر خود ببرید.

تجربه سفری خاطره انگیز با تور کاشان

با گردش در بازار سنتی کاشان می توانید اجناس و کالاهای سنتی و سوغات مخصوص این شهر را خریداری کنید و همین طور از بافت سنتی این شهر و تجربه خریدی متفاوت لذت ببرید. کویر مرنجاب یکی از مکان های دیدنی و گردشگری می باشد که همه ساله مسافران و گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می کند. این کویر که در روستاهای کاشان واقع شده است از جاذبه های بسیار جالب این شهر تاریخی و دیدنی محسوب می شود

همراه با تور ویژه کاشان علاوه بر بازدید از اماکن مختلف می توانید از سوغاتی های خوش طعم و خاص این شهر نیز بهره مند شوید. از جمله این سوغاتی ها که شامل کلوچه محلی مخصوص کاشان، پشمک کاشان، عرقیجات مخصوص به ویژه گلاب ناب مخصوص کاشان، باقلوای کاشانی را می توان نام برد. سوغاتی های این شهر به غیر از خوراکی های محلی از جمله فرش کاشان ریشه در تاریخ و فرهنگ مردم این شهر دارد و با قدمتی طولانی سال هاست که محبوبیت بالایی در بین گردشگران پیدا کرده است.

با تور مناسب و ویژه کاشان به این شهر کهن سفر کنید و با آداب و رسوم خاص مردمان این شهر آشنا شوید. بازدید از روستای گردشگری مرق در کاشان خالی از لطف نیست. حمام سلطان امیر احمد از دیگر اماکنی می باشد که دارای جاذبه های خاص خود است و بافتی قدیمی و ناب را در خود دارد. فراوانی عمارت ها و همین طور کاروانسراهایی که در این شهر وجود دارند از دیرباز این شهر را تبدیل به یک مقصد گردشگری متفاوت برای ایرانیان و گردشگران خارجی کرده است.