تور کاشان با پرستو سیر

24 اردیبهشت 1397
1 دقیقه خواندن

جاذبه های دیدنی کاشان

یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران که در تمامی ایام سال بخصوص فصل بهار میزبان توریست‌ها و گردشگران زیادی است، شهر کاشان می‌باشد. کاشان گردی به حدی زیبا و لذت بخش است که هر توریستی تمایل دارد باز هم یک بار دیگر به این شهر برود. سفر به کاشان نه تنها کسل کننده نیست بلکه سبب می‌شود که بتوانید با شهر بار فروش (اسم قدیمی کاشان در دوران قبل اسلام) بیشتر آشنا شوید.

تور کاشان

 یکی از تور‌هایی که در ایام بهار پیشنهاد می شود تور کاشان با پرستو سیر است. به همراه این تورها می‌توانید به کاشان سفر کرده و از جاذب‌ های تاریخی و گردشی شهر لذت ببرید.

سفر به کاشان به همراه تور بهترین گزینه برای کاشان گردی است ، پس اگر از طرفداران تور کاشان هستید پرستو سیر را انتخاب نمایید.

تور های کاشان را ببینید!

سفر به جاذبه‌های گردشگری کاشان با تور کاشان

جاذبه‌های گردشگری کاشان متنوع بوده و می‌توان از جاذبه‌های تاریخی و مذهبی تا جاذبه‌های طبیعی بازدید نمایید، کافیست با تورهای پرستو سیر که به همه جا آشناست به کاشان بروید. مهمترین جاذبه‌های گردشگری شهر کاشان شامل موارد زیر می‌باشد:

1.از جمله جاذبه‌های گردشی که در سفر به کاشان نباید از دست داد خانه‌های زیبا و تاریخی‌اش است، معماری و طراحی این خانه‌ها به حدی زیباست که هر بیننده‌ای را مات و مبهوت خود می‌سازد. خانه‌های زیبای کاشان شامل خانه آل یاسین، خانه احسان، خانه طباطبایی‌ها، خانه تاریخی تاج، اقامتگاه کوشک هنر، خانه بروجردی‌ها، خانه سجادی، خانه منوچهری‌ها، خانه بهی و خانه عباسیان می‌باشد. به همراه تور کاشان می‌توانید از تمامی این جاذبه‌های گردشی بازدید نمایید.

  1. کاشان علاوه بر این که خانه‌هایش تبدیل به جاذبه تاریخی زیبا گشته است موزه‌های زیبا و دیدنی دیگری هم دارد که شامل موزه ملی کاشان ، موزه اسباب بازی و خیمه شب بازی می‌شود. در تور کاشان می‌توانید از این دو موزه دیدن نمایید.

 

  1. کاشان به عنوان یکی از قدیمی‌ترین شهرهای تاریخی ایران دارای مساجد زیبا و تاریخی فراوانیست که از حیث معماری و شکوه به عنوان زیبا ترین آثار معماری ایران شناخته شده‌اند. از نمونه‌های مذهبی این شهر می‌توان به مسجد جامع کاشان، مسجد آقا بزرگ، امامزاده هادی، شاهزاده ابراهیم و بقعه حبیب‌بن موسی اشاره نمود.
  2. برای جاذبه‌های تاریخی و گردشی کاشان باید ابتدا به سراغ باغ فین کاشان که به عنوان نمونه‌ای از زیبایی در معماری و طراحی حرف اول را می‌زند و هر گردشگری چه ایرانی چه خارجی اسم این باغ زیبا را شنیده است. در سفر به کاشان حتما به این باغ زیبا بروید. از دیگر بخش‌های دیدنی شهر کاشان از لحاظ تاریخی می‌توان به حمام فین کاشان و حمام سلطان امیر احمد اشاره کرد. در سفر به کاشان حتما از نطفه کاشان، تپه‌های سیلک که جزء نخستین سکونت‌گاه‌های اولیه ایران محسوب می‌شود، دیدن نمایید. یکی دیگر از جاذبه‌های تاریخی و با هویت کاشان وجود چهار طاقی نیاسر است که زمان ساختش به دوران اشکانیان باز می‌گردد.
  3. در سفر به کاشان سری هم به بازارهای تاریخی شهر بزنید شهر کاشان هم مانند هر شهر تاریخی و قدیمی ایران دارای بازاری با قدمت طولانی است که اگر چندین ساعت هم در بازار قدم بزنید احساس خستگی نمی‌کنید. در بازدید از بازار کاشان بیشترین چیزی که توجه شما را جلب می‌کند انواع و اقسام عرقیجات و دارهای قالی در هر گوشه‌ای از بازار است. در هنگام سفر با تور کاشان حتما به بازار صفویه کاشان سر بزنید.
  4. برای بازدید از جاذبه‌های طبیعی کاشان بهتر است با تور کاشان به گردش بروید. این جاذبه‌های طبیعی از قدیم الایام مشهور بوده و به عنوان نقاط گردشی در کاشان به حساب می‌آید. از جمله جاذبه‌های طبیعی کاشان می‌توان به چشمه سلیمانیه کاشان در باغ فین و آبشار زیبای نیاسر اشاره نمود. حتما در سفر به کاشان از این آبشار دیدن کنید.

 

 

موبایل خود را وارد کنید و از تخفیف های ما با خبر شوید!

[contact-form-7 404 "Not Found"]