شرکت هواپیمایی ماهان

25 دی 1396
1 دقیقه خواندن

معرفی شرکت هواپیمایی ماهان

در گام نخست از مقاله به معرفی شرکت هواپیمایی ماهان خواهیم پرداخت و به پیشینه ای از آن اشاره خواهیم داشت. با ماه همراه باشید. شرکت هواپیمایی ماهان به عنوان شرکت خصوصی در سال 72 با مجوز سازمان هواپیمایی کشور شروع به کار کرده است .

خریداری و اضافه کردن سه فروند ایرباس در سال 1378 تحول بزرگی را در خطوط پروازهای هواپیمایی ماهان به وجود آورد . استفاده از هواپیمایی مدرن و غربی در یک شرکت خصوصی در ایران تحول بزرگی در صنعت حمل و نقل هوایی توسط شرکت هواپیمایی ماهان گردید.

تاریخچه هواپیمایی ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی به شمار می آید این شرکت در سال 1371 فعالیت خود را با دو فروند هواپیما  آغاز کرد.در آغاز فعالیت این شرکت با پرواز بین شهر کرمان و تهران بوده است.در انتهای سال 1372 پرواز های خارجی ماهان از جمله پرواز دبی صورت گرفت و فروش بلیت هواپیمای ماهان دبی رونق یافت. در سال 1378 اولین ایرباس به ناوگان هواپیمایی ماهان اضافه شد. با فعالیت روز افزون خود در سال 1379 توانست عضو انجمن بین المللی حمل نقل هوایی گردد.

خدمات هواپیمایی ماهان

خطوط پروازهای خارجی ماهان با در اختیار گرفتن ناوگان هوایی ایمن و پیشرفته و همچنین پرواز و خدمت رسانی در تمامی خطوط و مسیرهای هوایی داخلی و خارجی در میان بهترین شرکت های هواپیمایی ایران قرار دارد .

خدمات ارائه شده توسط این ناوگان هوایی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه و ایمن می باشد .

شرکت هواپیمایی ماهان

خدمات کترینگ هواپیمایی ماهان

ساختمان کترینگ هواپیمایی ماهان با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و تجهیزات مدرن و روز یکی از نام آشناترین کترینگ های منطقه می باشند

کلاس های پرواز شرکت ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان در دو کلاس پروازی تجاری و معمولی به مسافران و مشتریان سرویس دهی می کند .

در کلاس های تجاری بیزینس هواپیمایی ماهان فضایی ایده آل و مناسب و آرامش بخش را فراهم می باشد جهت استراحت ، مطالعه،کار تا رسیدن به مقصد پروازی خود دارند.

 

ارزانترین نرخ بلیط هواپیمایی ماهان 

 آژانس گردشگری پرستو سیر ارائه دهنده خدمات مربوط به بلیت هواپیما و تور داخلی و خارجی است. با دریافت نمایندگی مستقیم از ایرلاین ماهان با شکستن قیمت های پروازی ارزان ترین بلیط هواپیمای ماهانرا به مشتریان خود ارائه می دهد.

از طریق آژانس گردشگری پرستو سیر قادر خواهید بود بلیط هواپیمای ماهان ارزان حتی ارزان تر از خود هواپیمایی ماهان خریداری کنید.

از دیگر سرویس های آژانش گردشگری پرستو سیر شامل موارد زیر است که میتوانید با تماس با مشاوران مجموعه از ان ها اطلاعات لازم را کسب کنید .

تور داخلی 

خرید بلیت هواپیمای خارجی