تور مشهد از بوشهر

4 اسفند 1398
1 دقیقه خواندن

تور مشهد یکی از تورهای پرمخاطب است. نه فقط مردم ایران بلکه مردم کشورهای همسایه ایران، هر ساله تور مشهد را انتخاب و خود را برای یک سفر زیارتی – سیاحتی آماده می‌کنند و روانه این شهر روحانی می‌شوند.

بهترین زمان خرید تور مشهد و سفر به این شهر، فصل بهار است. در بهار نه از شلوغی و گرمای تابستان خبری است و نه از سوز و سرمای پاییز و زمستان.

سفر به سرزمین آرامش(مشهد مقدس)

برای اکثر شهرهای ایران گزینه انتخاب وسیله نقلیه سفر برای مسافران،  تنوع زیادی دارد، از هواپیما ، قطار و اتوبوس گرفته تا ماشین شخصی. اما در برخی از شهرها به دلیل نبود امکانات ریلی گزینه قطار برای مسافرین حذف می‌شود. در بعضی دیگر از تورها مانند  تور مشهد، به دلیل مسافت طولانی و جاده پر خطر و نامناسب، اغلب افراد تمایل به استفاده از هواپیما را دارند، چون هم در زمان خود صرفه‌جویی می‌کنند و هم فرصت بیشتری برای گذراندن وقت در کنار بارگاه ملکوتی امام مهربانی، امام رضا(ع) را دارند.

با وجود هتل‌های فراوان در شهر مشهد، اغلب هیچ مسافری بدون محل سکونت نمی‌ماند. اما اگر قصد سفر در روزهای خاص یا تعطیلات را دارید، پیشنهاد ما خرید تور مشهد است که سفری بدون دغدغه و فکر را آغاز کنید. البته خوب است بدانید که قطعا با خرید تور مشهد شما در هزینه‌هایتان هم صرفه‌جویی می‌کنید، چرا که اگر شما بخواهید هر کدام از امکانات سفر اعم از هتل، قطار، هواپیما یا اتوبوس را جداگانه رزرو و خریداری کنید، مبلغ بیشتری را باید هزینه کنید.

می‌دانید که در اغلب تورهای داخلی، شما با رزرو تور تنها امکان استفاده از صبحانه هتل را در کنار اقامتتان خواهید داشت و برای ناهار و شام مجبور به پرداخت هزینه اضافی هستید، اما آژانس مسافرتی پرستو‌سیر در تور مشهد برای شما هتل‌هایی را در نظر گرفته که اقامت در هتل را با تمامی خدمات (صبحانه، ناهار و شام) تجربه کنید.

تور مشهد از بوشهر

یکی از شهرهایی که مسافران زیادی را راهی مشهد می‌کند، بوشهر است. مردم این خطه از ایران تمایل زیادی برای سفر به مشهد دارند. مردم بوشهر فصل تابستان، پاییز و زمستان را برای سفر انتخاب می‌کنند، چون در فصل بهار آن‌ها مشغول صید ماهی و کسب روزیشان از دریای بی‌کران جنوب هستند. مسافت طولانی بوشهر تا مشهد و نبود راه‌آهن در این شهر، سبب می‌شود که تورهوایی مشهد بین مردم خونگرم بوشهر طرفداران بیشتری داشته باشد. آن‌ها برای تور مشهد از بوشهر می‌توانند گزینه‌های هواپیما، اتوبوس و خودرو شخصی را به عنوان وسیله نقلیه سفرشان انتخاب کنند. البته افرادی هم هستند که به دلیل ترس از پرواز یا هزینه‌ی بلیط هواپیما، طی کردن مسافت جاده‌ای بوشهر به شیراز را انتخاب می‌کنند و از شیراز با قطار عازم مشهد می‌شوند.

معمولا در بدو ورود به مشهد مسافران به هر طرف نگاهی انداخته و به دنبال گنبد طلایی حرم هستند .اکثر آن‌ها اولین مکانی که بعد از رسیدن انتخاب می‌کنند، حرم امام رضا (ع) است. البته این روزها فقط وجود حرم امام رضا (ع) در این شهر مقدس، باعث جذب گردشگر نمی‌شود، هرچند که هنوز هم دلیل اصلی سفر اغلب افراد همین مکان آرامش‌بخش است.

جاذبه های دیدنی در تور مشهد از بوشهر

جاذبه‌هایی همچون طوس، پارک آبی، بازار رضا، پاساژهای لوکس، کوه سنگی، شاندیز، طرقبه، تجربه متفاوت در ییلاق چالیدره، موزه‌های بی‌نظیر و غیره همگی باعث رونق گردشگری و سفر به مشهد شده‌اند.

با وجود این همه جاذبه‌ی تاریخی و تفریحی شما با خرید تور مشهد یک سفر زیارتی – سیاحتی برای خود رقم خواهید زد.

لذت سفر با خرید سوغاتی‌های رنگارنگ

خرید سوغات، مخصوصا سوغات مشهد از دیرباز برای ایرانی‌ها به شکل یک سنت زیبا حفظ شده است، کمتر کسی از این شهر دست خالی برمی‌گردد. در مغازه‌های پر از عطر زعفران و محصولات رنگارنگ، شما می‌توانید سوغات مورد نظرتان را خریداری کنید. زرشک، زعفران، هل خوش عطر و بو، جانمازها و تسبیح‌های رنگارنگ، انگشترهای عقیق و فیروزه چشم هر مسافری را به سمت مغازه‌‌ها می‌چرخاند و لذت خرید، خاطره سفر را برایش چند برابر می‌کند. 

 

آژانس هواپیمایی پرستوسیردر تهران به منظور راحتی مسافران، تورهایی با مبدا کلیه شهرهای ایران همانند بوشهر به مقصد مشهد را ارائه می‌دهد. همچنین پرستو سیر با 28 سال سابقه و داشتن تمام  پروازهای ایرلاین‌های داخلی و همچنین سیستم  فروش بلیط قطار، امکان خرید بلیط مشهد را به صورت تلفنی، اینترنتی و حضوری برای مسافران تمامی شهرها فراهم کرده است. شما با تماس با کانترهای این آژانس می‌توانید بلیط‌های خودرا با توجه به ساعت درخواستی و زمان سفر با قیمت مناسب خریداری کنید.