فروش آنلاین هواپیمایی ماهان

10 اسفند 1396
0 دقیقه خواندن

فروش اینترنتی هواپیمایی ماهان

هواپیمایی ماهان از خدمات مدرن برای فروش اینترنتی هواپیمایی ماهان برخوردار است. هواپیمایی ماهان از بزرگترین شرکت های خصوصی هوایی کشور میباشد که در سال 1372 اولین پرواز رسمی خود را از تهران به سمت کرمان آغاز کرد. با گذر زمان کم کم هواپیمایی ماهان خدمات حمل و نقل بار هوایی را به سرویس های خدماتی خود افزود. هواپیمایی ماهان دارای مدرنترین ناوگان هوایی بین شرکت های هواپیمایی ایران را دارا میباشد. قیمت پروازهای داخلی و خارجی این شرکت با وجود اینکه کمی گرانتر نسبت به بقیه شرکت ها است ، اما از امکانات و سرویس هایی که در حین پرواز ارائه میکند نسبت به قیمت قابل توجیه میباشد و همواره تقاضا برای پروازهای ماهان بالاست ، به همین دلیل آژانس های هواپیمایی زیادی اقدام به فروش آنلاین پروازهای ماهان میکنند.

فروش آنلاین پروازهای ماهان

فروش آنلاین پروازهای ماهان پدیده ای غریب نیست . این روزها پدیده فروشگاه های اینترنتی و فروش اینترنتی ، به امری طبیعی و روزمره مبدل شده است. صنعت حمل و نقل ، بویژه صنعت هوایی نیز تحت تاثیر این موج قرار گرفته و بسیاری از شرکت های هوایی از جمله هواپیمایی ماهان که از معتبرترین و با سابقه ترین شرکت های هوایی داخلی است اقدام به فروش اینترنتی بلیت هواپیما نموده اند.

فروش اینترنتی هواپیمایی ماهان

فروش اینترنتی بلیط ماهان

فروش اینترنتی بلیط ماهان ، علاوه بر سایت رسمی هواپیمایی ماهان ، از طریق سایر آژانس ها و دفاتر فروش بلیت هواپیما رسمی بصورت آنلاین و حضوری نیز امکان پذیر است. اما نکته اصلی قابل توجه در این مورد این است که از بین این همه مراکز مجاز و قانونی فروش اینترنتی بلیط ماهان که همه آن ها دارای مجوز رسمی از هواپیمایی ماهان هستند. از کجا بلیت هواپیما ماهان خود را تهیه کنیم. قبل از هرچیز باید از معتبر بودن سایت یا آژانسی که از آن قصد خرید بلیت ماهان را داریم اطمینان حاصل کنیم. که به آسانی با یک جستجوی ساده میتوانیم لیست مراکز مجاز را شناسایی کنیم. اغلب افراد که مشتری پروازهای ماهان هستند در جستجوی ارزان ترین نرخ پروازهای ماهان میباشند. پس فاکتور قیمت برای مشتری امری بسیار ضروری میباشد.

فروش آنلاین پروازهای ماهان

پایین ترین نرخ آنلاین ماهان

پایین ترین نرخ آنلاین ماهان همواره از دل مشغولی اصلی مشتریان پرواز های ماهان بوده است. آژانس گردشگری پرستو سیر فعال در زمینه خدمات تور های داخلی و خارجی ، و همینطور فروش بلیت هواپیمای داخلی و خارجی ، با سابقه ای 24 ساله در این حوزه به عنوان نامی شناخته شده و معتبر ، با داشتن مجوز رسمی و قانونی از هواپیمایی ماهان ارزانترین نرخ پروازهای ماهان را ارائه میکند. برای اینکه به گفته ما ایمان بیاورید کافیست یک جستجوی ساده در اینترنت داشته باشید و قیمت های مربوط فروش اینترنتی ماهان را با سایر آژانس های ارائه کننده خدمات فروش بلیت هواپیما (حتی سایت رسمی شرکت هواپیمایی ماهان) مقایسه کنید. بدون شک شگفت زده خواهید شد.

برخی قوانین فروش اینترنتی ماهان

برخی قوانین فروش اینترنتی ماهان شامل موارد زیر است

کلیه خدمات مربوط به فروش اینترنتی بلیط ماهان شامل مقررات تجارت الکترونیک میشود و هرگونه تخلف دارای پیگرد قانونی میشود.
عملیات خرید اینترنتی بلیت ماهان فقط با کارت های عضو شبکه شتاب بانکی صورت میگیرد.
در پروازهای بین المللی باید پاسپورت حداقل باید 6 ماه اعتبار داشته باشد در غیر این مسئولیت به خود شخص میباشد.
در بلیت پروازهای خارجی ماهان اطلاعات ثبت شده در پاسپورت و ویزا بر عهده خود مسافر میباشد و هواپیمایی ماهان هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نمیپذیرد.
بلیت یک طرفه در پروازهای خارجی ماهان برای افرادی صادر میشود که ویزای 6 ماه بیشتر داشته باشند.
پروازهای داخلی ماهان از فرودگاه مهر آباد و پروازهای خارجی آن از فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام میشود.