خرید اینترنتی بلیت ماهان

6 آبان 1396
0 دقیقه خواندن

خرید اینترنتی بلیط ماهان 

در توضیح امکان خرید اینترنتی بلیط ماهان باید توجه داشت که امروزه با پیشرفت فناوری و دستری آسان به اینترنت در هر مکانی ، امکان انجام بسیاری از کارها نظیر عملیات بانکی ،خرید بلیط هواپیما و قطار ، پرداخت قبوض و…. به صورت کاملا آنلاین و غیر حضوری فراهم شده است.

ای امر سبب شده از رفت آمدهای غیر ضروری شهری جلوگیری کرده و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها گردد.

آژانس گردشگری پرستو سیر با ارائه خدماتی نظیرفروش اینترنتی بلیط ماهان و  خدمات تور داخلی و خارجی دارای سامانه خرید بلیت هواپیمای داخلی و خارجی ، و همچنین نمایندگی رسمی هواپیمایی ماهان به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات خرید اینترنتی بلیط ماهان  میباشد.

 شما  مشتریان میتوانید ارزانترین بلیط هواپیما ماهان را از طریق سایت آژانس گردشگری پرستو سیر با قیمتی حتی پایین تر از خود دفاتر فروش یا سایت ماهان خریداری کنید.خرید اینترنتی بلیط ماهان

 اغلب سایت های فروش اینترنتی بلیت هواپیما از طریق واسطه اقدام به فروش بلیت هواپیما میکنند.

به همین دلیل دارای قیمتی بالاتر هستند. در خرید اینترنتی بلیت هواپیما احتیاجی نیست حتما به کامپیوتر دسترسی داشته باشید و با هروسیله ی متصل به اینترنت مانند تلفن هوشمند و تبلت میتوانید در سایت جستجو کرده و بلیت مناسب با برنامه سفر و بودجه خودتان را از سایت خریداری کنید.

هنگام خرید اینترنتی از طریق سایت پرستو سیر نگرانی لازم نیست زیرا سایت پرستو سیر به درگاه پرداخت ایمنی مجهز است و امکان پرداخت از طریق تمامی کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب وجود دارد.

خدمات آژانس گردشگری پرستو سیر

بلیت هواپیمای داخلی 

بلیط هواپیمای خارجی 

تور داخلی

رزرو بلیت هواپیمایی ماهان

با نزدیک سال جدید همه ما به دنبال برنامه ریزی برای سفر های خارجی و داخلی هستیم . خوشبختانه امسال آژانس گردشگری پرستو سیر با تیم مجرب تور داخلی و خارجی به برگزاری تور های نوروز پرداخته است. یکی دیگر از خدمات این آژانس گردشگری فروش بلیت ماهان است. شما عزیزان به صورت اینترنتی می توانید رزرو بلیت  خود را انجام دهید.

فروش اینترنتی بلیط ماهان

نحوه فروش اینترنتی بلیط ماهان از سایت پرستو سیر
در صفحه وقتی اشاره گر موس را بر روی گزینه بلیت هواپیما قرار میدهد سه گزینه باز میشود خرید بلیت هواپیمای داخلی ، بلیت هواپیمای خارجی ، بلیت هواپیمای ماهان .

برای خرید بلیت مورد نظر روی یکی از گزینه ها کلیک کرده.

مرحله دوم

در جدول مبدا و مقصد و همچینین تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین کنید سپس نوع سفر(رفت ، رفت و برگشت ، یا چند مسیره)) خود را نیز انتخاب کنید.

در گزینه ها دیگر تعداد مسافران همراه خود از نظر بزرگسال ، کودک و نوزاد را انتخاب کنید و در گزینه آخر کلاس پرواز مد نظرتان را تعیین و بر روی کلید جستجو کلیک کنید.

مرحله سوم

در این مرحله لیست پروازهای موجود مناسب با در خواست شما که در جدول تعیین کرده بودید توسط سیسم پیدا و قیمت و ساعت حرکت آن ها نمایش داده میشود و شما میتوانید از بین آن ها بلیت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 خرید آنلاین بلیط هواپیما ماهان

آژانس گردشگری پرستو سیر ارئه دهنده خدمات تور داخلی و  بلیط هواپیما ،فروش ارزان بلیط هواپیما ماهان را تضمین می کند و شما می توانید برای خرید اینترنتی بلیط ماهان به بخش خرید آنلاین بلیط هواپیما ماهان سایت پرستو سیر مراجعه کنید.