کارگاه سفر با خودروی شخصی

22 آذر 1396
0 دقیقه خواندن

سفر و گردشگری با خودروی شخصی 

سفر با خودروی شخصی

مطابق با بررسی ها و گزارشاتی که گروه خبرنگاران انجام داده اند قرار بر این واقع شده است تا مجموعه تاریخی سعدآباد، کارگاه جهانگردی با خودرو، مقدمات و تجهیزات سفر، دریافت روادید، مسیر و مسیریابی، نرم افزارها و سخت افزارهای مورد نیاز و مرور خاطرات سفر موضوعاتی است که در چهارمین کارگاه سفر و گردشگری به آن پرداخته خواهد شد.
این کارگاه با اجرای حسین علی محمدی یکی از جهانگردان ایرانی برگزار می شود که در طول 10 سال اخیر به بیش از 65 کشورجهان سفر کرده و مسافتی بیش از 110 هزار کیلومتر را در خارج از مرزهای ایران با خودروی شخصی پیموده است.
پس از پایان دوره چهارجلسه ای، یادبود شرکت در این دوره ممهور به مهر موزه و امضای برادران امیدوار به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.
مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد به مجموعه عمارت‌ها و کاخ‌هایی گفته می‌شود که در دربند، شمالی‌ترین و خوش آب و هواترین منطقه تهران در زمینی به مساحت ۱۱۰ هکتار بنا شده‌ است.
برادران امیدوار جهانگرد، پژوهشگر و مستندساز ایرانی هستند که از اوایل پاییز ۱۳۳۳ (۱۹۵۴ میلادی) سفر پژوهشگرانهٔ خود به دور دنیا را با دو دستگاه موتورسیکلت آغاز کردند و تا 1340 توانستند سفر خود به دور دنیا را به پایان برسانند.


آژانس گردشگری پرستو سیر ارایه دهنده خدمات تور داخلی و برگزار کننده تورهای خارجی، دارای جامع ترین بانک فروش بلیت هواپیمای داخلی و بلیت هواپیمای خارجی است. با ما همراه باشید.