تور ویژه قشم در تجلی زیبائی های آفرینش

4 اسفند 1397
1 دقیقه خواندن

 

محتوا با توضیحاتی در زمینه جزیره زیبای قشم شروع شد. سپس در مورد تور ویژه قشم و چگونگی آن در آژانس گردشگری پرستو سیر توضیحاتی داده شد. همچنین به بررسی برخی از مکان های تفریحی و دیدنی این جزیره در تور ویژه قشم پرداختیم. و غار خربس، جنگل حرا و جزیره هنگام بطور اجمالی بررسی شد.

تور ویژه قشم، زیبایی های جاودانه سفر را در تماشای  یکی از طولانی ترین غارهای نمکی جهان تجلی می بخشد.

حرکات با نشاط، زیبا و دلفریب بازی دلفین های جزیره هنگام را در همراهی با تور ویژه قشم شاهد باشید.

هیچ می دانید تجربیاتی را که با هر سفر پیدا می کند، چقدر در جسم و روان  شما تأثیر می گذارد؟

هر سفر، گذشته از جنبه تفریح و سرگرمی که موجب نشاط جسم و آرامش روان است، باعث نگرش عمیق تر و بصیرانه تر شما در زندگی می گردد.

بنابراین فرصت را غنیمت بشمارید. چگونه؟  بسیار ساده.

از طریق تورهای داخلی آژانس گردشگری پرستو سیر به گنجینه ایرانگردی تان بیافزایید. آژانس گردشگری پرستو سیر آماده ارائه خدمات برتر گردشگری به شما در تور ویژه قشم است.

  • جزیره زیبای قشم

این جزیره توریستی به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس در جنوب ایران شناخته می شود.

وجود جاذبه های اسرارآمیز و زیبایی های هیجان آوری، مانند جزیره هنگام، جنگل حرا، دره ستارگان و… 

قشم را به قطبی در گردشگری تبدیل کرده است.

 

  • تور ویژه قشم

راحت ترین وسیله سفر به جزیره قشم، پرواز با هواپیما به مقصد فرودگاه قشم است. آژانس گردشگری پرستو سیر در تور ویژه قشم، با هدف جلب رضایت شما مسافران گردشگری به ارائه خدمات می پردازد.

این آژانس معتبرگردشگری با رزرو بلیط در بهترین خطوط هوایی آغاز سفر شما را از فرودگاه مهرآباد تهران با خاطراتی جذاب همراه می سازد.

پرستو سیر به عنوان یکی از آژانس های گردشگری تحت قرار داد فرودگاهی شناخته می شود. بنابراین قادر به ارائه خدمات ویژه و خاص CIP  به مسافران ویژه خود می باشد. در آستانه ورود به جزیره قشم نیز پرستو سیر در تور ویژه قشم با اسکان شما مسافران عزیز در بهترین هتل ها به نفع شما اقدام خواهد کرد.

در تور ویژه قشم با استفاده از آژانس پرستو سیر از جاذبه های زیبای قشم دیدن خواهید نمود.

در بازدید از مناطق هیجان انگیز تفریحی و پر رمز و راز گردشگری قشم  با بالاترین امکانات رفاهی همراه آژانس گردشگری پرستو سیر باشید.

 

  • جاذبه های تماشایی در تور ویژه قشم
  • غار خربس

در درون  بلندی های روستای خربس،  آثاری از معماری صخره ای شگفت انگیزی دیده می شود. این شاهکار پیچیده و عالی از هنر معماری صخره ای، به غار خربس معروف است.

این غار شامل دهلیزها، تالارها، چشمه ها و روزنه های گوناگون است. بنای اسرارآمیز غار، وجود اعتقاداتی مبنی بر اینکه زمانی این غار  نیایشگاه مهر پرستی و پرستشگاه الهه میترا بوده است، را در نظر زنده می سازد

  • جزیره هنگام

جزیره هنگام را بیشتر بخاطر دلفین های بازیگوش آن می شناسند. دلفین ها را اغلب در هنگام صبح که هوا سرد است، می توان دید. سواحل هنگام، هر کدام دارای اسمی خاص هستند. به عنوان نمونه ساحل نقره ای که بیشتر بخاطر وجود شن های مشکی و براق نقره ای به این نام معروف است.

یا ناحیه ای از جزیره هنگام که آکواریوم می نامند. در این ناحیه آب جزیره آنقدر شفاف و زلال است که به سهولت قادر به دیدار رفت و آمد ماهی های رنگارنگ در داخل آب می باشید.

درجزیره هنگام، بازاری وجود دارد که محل فروش دست سازه های هنری و آویزه های صدفی بسیاری مانند گوشواره و گردنبند و … است.  همچنین می توان از زنان محلی ادویه های مخصوص سرخ کردن ماهی و میگو را خرید. امتحان سمبوسه های خوش طعم آنان نیز خالی از لطف نمی باشد.

  • جنگل حرا

دیدار از یک معجزه شگفتی آفرین. درختان حرا که با غرور تمام همچون گوهری در دل آب نشسته و شناورند. این درختان در زمان مد، کاملاً در آب غرق می شوند و در زمان جزر مجدداً سر از آب بیرون می آورند.

جنگل حرا با گونه های متفاوت پرندگان و جانوران خود محیطی زیبا برای تمدد اعصاب و آرامش جان و روان است. البته برای رسیدن به حرا یک قایق سواری مهیج نیز در انتظار شماست.

آژانس گردشگری ParastooSair.com در تور ویژه قشم امکان دیدار از غار نمکی گنبدی شکل نمکدان، یا دره ستارگان، و … را فراهم می آورد.

سخن آخر:

همراه آژانس گردشگری پرستو سیر به تماشای دنیای حیوانات در پارک کروکودیل های قشم باشید. آنگاه می توانید از تماشای حیوانات این پارک در تور ویژه قشم خاطرات سفر را برای همیشه ماندگار سازید.