تعلیق دفاتر خدمات مسافرت هوایی

15 بهمن 1396
0 دقیقه خواندن

تعلیق 9 دفتر و لغو مجوز 8 دفتر خدمات مسافرت هوایی

تعلیق دفاتر خدمات مسافرت هوایی

مطابق با گزارشی که یکی از خبرنگاران ما از سازمان هواپیمایی کشور جمع آوری کرده است: رضا جعفرزاده روز شنبه در حضور گزارشگران اعلام کرده است : ظرف 9 ماه گذشته ، به 899 مورد شکایات اعلام شده از طریق سامانه حقوق مسافر سازمان هواپیمایی کشوری از شرکت های هواپیمایی و 406 شکایت از دفاتر خدمات مسافرت هوایی رسیدگی و اقدامات لازم صورت گرفته است.
او صحبت های خود را درمورد لغو تعلق مراکز خدمات مسافرت هوایی اینگونه ادامه داد که : در بازرسی های مستمر و موردی کارشناسان دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان از دفاتر خدمات مسافرت هوایی تهران و شهرستان ها مواردی از جمله تمدید نشدن ضمانت نامه، احراز نشدن شرایط راه اندازی پس از تعلیق در مدت تعیین شده و از همه مهمتر بی توجهی به اخطارها و دستورالعمل های سازمان هواپیمایی کشوری محرز شد.
جعفرزاده صحبت های خود را اینگونه به پایان راسنید که : در یک ماه گذشته مجوز هشت دفتر لغو و 9 دفتر خدمات مسافرت هوایی تعلیق شد که از این میان مجوز 2 دفتر خدمات مسافرت هوایی به علت گرانفروشی و فروش بلیت تقلبی تعلیق و لغو شده است.


آژانس گردشگری پرستو سیر ارایه دهنده خدمات تور داخلی و برگزار کننده تورهای خارجی، دارای جامع ترین بانک فروش بلیت هواپیمای داخلی و بلیت هواپیمای خارجی است. با ما همراه باشید.