جاذبه های بندر عباس در تور بندر عباس

4 خرداد 1398
1 دقیقه خواندن

 

 

تور بندرعباس سفر به بزرگترین و مهمترین شهر جنوبی حاشیه خلیج فارس خواهد بود. بندر عباس با سابقه ای تاریخی و برخورداری از جاذبه های طبیعی و گردشگری فراوان به همراه مردم خونگرم جنوب لحظات خوشی را برای شما رقم خواهد زد. انواع تور بندرعباس را با پرستو سیر تجربه نمائید.

تور بندرعباس

تور بندرعباس بدون شک شما را با یکی از شهرهای زیبا و تاریخی سواحل خلیج فارس آشنا می سازد. بندرعباس بزرگترین شهر جنوبی حاشیه خلیج فارس با بیش از ۵۵۰ هزار نفر جمعیت شما را با جذابیتها و دیدنی های بسیاری روبرو می سازد. بندرعباس علاوه بر منطقه ای تجاری بواسطه گمرک بندرعباس از قدمتی تاریخی برخوردار بوده، لذا مکانهای تاریخی و دیدنی زیادی را می توانید در تور بندرعباس بازدید نمائید.

این شهر در گذشته بندر گمبرون نامیده می شد و دارای آب و هوای گرم و شرجی است. بهترین زمان برای رفتن به بندرعباس در فصول پائیز و زمستان است. البته این بدین معنی نیست که در فصل بهار و تابستان نباید به این بندر زیبا سفر کرد. انواع غذاهای محلی و دریایی به همراه مردمان میهمان نواز و خونگرم جنوب با آداب و رسوم و فرهنگ سنتی خود پذیرای شما خواهند بود. در ادامه به معرفی برخی جذابیتهای تور بندرعباس می پردازیم.

معرفی مراکز گردشگری تور بندرعباس

مراکز گردشگری تور بندرعباس به بازدید از آثار تاریخی، مراکز گردشگری و تفریحی، ساحل و دریای زیبای خلیج فارس، چشیدن طعم غذاهای خوشمزه و رنگارنگ جنوبی برمی گردد.

  • مکانهای دیدنی تاریخی در تور بندرعباس:

  • بندرعباس بدلیل قدمت زیادی که دارد در گذشته دوران ها و حکومتهای زیادی را به خود دیده است. امروزه می توان مجموعه ای از آثار تاریخی برگرفته از دوران قدیم بندرعباس را مشاهده نمود. از جمله مکانهای دیدنی تاریخی تور بندرعباس می توان به عمارت کلاه فرنگی، حمام گله داری، معبد هندوها، خانه احمدی، بادگیر منبر گپ و مجموعه آب انبارها اشاره نمود.
  • جاذبه های طبیعی در تور بندرعباس:

    بندر عباس دارای چشمه ها، برکه ها، جنگل و کوههای زیبایی است. در تور بندرعباس بازدید از مناظر زیبا و طبیعت بکر و چشم نواز آنرا از دست ندهید. از انواع جاذبه های طبیعی بندر عباس به چشمه آبگرم گنو، چشمه آبگرم خورگو، سرخاء، کشکوئیه، نیان و چستانه، کوه ذرتو، جنگل کوه شب و کوهشاه، غار و آبشار سرخاء و غار چلو اشاره نمود.

  • مکانهای زیارتی در تور بندرعباس:

    اگر علاقه مند به بازدید از مکانهای زیارتی و مساجد هستید، در تور بندرعباس می توانید تعداد زیادی مسجد و اماکن زیارتی را مشاهده نمائید. امامزاده سید مظفر، امامزاده سید کامل، زیارتگاه خضر، مسجد جامع بندر عباس، مسجد گله داری، مسجد ناصری و صحراباغی تعدادی از اماکن زیارتی و مذهبی قدیمی شهر محسوب می شوند.

  • مراکز تفریحی و گردشگری در تور بندرعباس:

  • بدون شک یکی از جنبه های جذاب هر تور بازدید از مراکز گردشگری تفریحی است. در بندر عباس دریا و سواحل زیبای خلیج فارس مانند ساحل سورو، پارک ساحلی غدیر، پلاژ بانوان، تفرجگاه کوهستانی پنجه علی، باغ پرندگان و موزه هایی مانند مردم شناسی و موزه آب از مراکز گردشگری و تفریحی در تور بندر عباس بشمار می روند.

انواع تور بندرعباس ارزان قیمت

انواع تور بندرعباس ارزان قیمت و متنوع را در پرستو سیر مشاهده نمائید. پرستو سیر مجری انواع تور بندرعباس گزینه های متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید از طریق هوایی به بندرعباس سفر کنید. در اینصورت در مدت زمان کم به آنجا رسیده و فرصت بیشتری برای دیدن زیبایی های شهر و لذت بردن از آن دارید.

همچنین چنانچ می خواهید سفری کم هزینه، ارزان قیمت و اقتصادی داشته باشید می توانید از انواع تور زمینی بندرعباس استفاده کنید. تور زمینی بندر عباس از طریق راه آهن و یا اتوبوس به شما امکان لذت بردن از زیبایی های مسیر تا بندرعباس را خواهد داد.

تور بندرعباس با پرستو سیر

تور بندرعباس با پرستو سیر بدون شک یکی از خاطره انگیزترین سفرهای شما به یکی از زیباترین شهرهای جنوبی ایران خواهد بود. پرستو سیر با سالها تجربه و بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده بهترینها را در طول سفر برای شما مهیا خواهند کرد.