تور اصفهان تمام آنچه که برای خلق خاطره ای بی نظیر به آن نیاز دارید

1 خرداد 1398
1 دقیقه خواندن

اگر به دنبال مقصدی برای سفر می گردید که بتواند شما و خانواده­ تان را برای چند روز سرشار از لذت و سرگرمی و تفریح سازد، یقینا پیشنهاد ما تور اصفهان خواهد بود. فرقی نمی کند شما به دنبال تاریخ باشید یا طبیعت، غذا یا هیجان، در هر حالت اصفهان یک گزینه عالی خواهد بود.

تور اصفهان سفری اعجاب انگیز به قلب تاریخ ایرانی

تور اصفهان یکی از سفرهایی است که می تواند برای هر مسافر با هر سلیقه و علایقی، لذت بخش و جذاب باشد. اما آنچه که بیشتر از هرچیزی در تور اصفهان خودنمایی می کند، تاریخ و هنری است که در قلب این شهر قرار دارد. از پل های بلند این شهر گرفته تا عمارت های عظیمی که همواره گردشگران بسیاری را از سراسر دنیا به این نقطه از ایران می کشاند. بنابراین شما که خود در ایران ساکن هستید چرا نباید از این همه زیبایی و شکوه و تفریح لذت ببرید؟ البته شاید کمتر کسی باشد که تاکنون به اصفهان سفر نکرده است، اما یقینا همه در این مورد اتفاق نظر داریم که دیدنی های این شهر فقط با یکبار سفر به آن جا تمام نخواهد شد. بنابراین چه برای اولین بار می خواهید به اصفهان سفر کنید و چه قبلا از این شهر زیبا دیدن کرده اید، پیشنهاد می کنیم همراه ما باشید تا با آنچه در تور اصفهان روبرو خواهید بود از نزدیک آشنا شوید.

یک شکم سیر با تور اصفهان!

تور اصفهان یک گزینه عالی برای آن هایی است که غذا در سفر را یکی از اولویت های خود می دانند. این شهر مملو از طعم و عطر غذاهایی که است که تاکنون در هیچ جای دنیا تجربه نکرده اید. بی شک کباب بریونی اصفهان با آن طعم بی نظیر خود شما را مجذوب خود خواهد ساخت. کشک بادمجان، کوفته شوید، یخمه ترش و بسیاری دیگر از این اسامی لیست غذایی آشپزهای ماهر اصفهان را تشکیل داده اند که از همین لحظه شما را به صرف چند وعده غذای افسانه ای دعوت می کنند.

عاشق حیوانات هستید؟! تور اصفهان شما را به فاصله چند سانتی متری آن ها می برد!

تور اصفهان یکی از آن سفرهایی است که تنوع برنامه های آن تمامی ندارد. باغ پرندگان، باغ خزندگان و آکواریوم شگفت انگیز اصفهان همان مجموعه ای است که برای علاقه مندان به حیوانات می تواند بسیار به یادماندنی و دوست داشتنی باشد. از مار بوآ گرفته تا طاووس هایی افسانه ای که زیبایی آن ها شما را مات و مبهوت می سازد.اما فقط این نیست! آکواریوم حیرت انگیزی که شما در هیچ جای دیگر ایران نمی توانید مشابه آن را پیدا کنید، در تور اصفهان قابل بازدید خواهد بود. یقینا هیچ حسی بهتر از این نخواهد بود که شما بتوانید با دست خودتان بسیاری از آبزیان افسانه ای را لمس کرده و به آن ها غذا بدهید.

 

با تور اصفهان فقط از یک شهر بازدید نمی کنید!

تور اصفهان شاید در واژه فقط یک اسم باشد، اما در این شهر فوق العاده زیبا شما به دیدن نیمی از جهان خواهید رفت! تعجبی ندارد. اصفهان با دارا بودن بناهای عظیم تاریخی که ساخته دست معماران بسیار ماهر تاریخ جهان می باشند، شما را نه فقط با یک شهر بلکه با صدها شهر و فرهنگ و زندگی آشنا می کند. شما در تور اصفهان هیچ لحظه ای را از دست نخواهید داد چرا که در هر قدم آن دنیایی از دیدنی های جذاب نهفته است. منار جنبان، چهل ستون، میدان نقش جهان، عمارت هشت بهشت و بسیاری دیگر از این اسامی فقط تعدادی از جاذبه های گردشگری و تاریخی اصفهان محسوب می شوند.

تور اصفهان لذتی بی نظیر برای کودکان شما

تور اصفهان فقط مختص بزرگترها نیست! شهربازی این شهر که بزرگترین شهربازی در خاورمیانه نیز می باشد، مملو از تفریحاتی است که گذر ساعت در آن را به هیچ عنوان احساس نخواهید کرد. البته طراحی این مکان تفریحی بزرگ به شکلی است که شما برای لذت بردن از آن لزوما نباید بچه یا کودک باشید! سفر به فضا، سفر به اعماق اقیانوس، ورود به دنیای هیجان انگیز دایناسورها و بسیاری تفریحات فوق العاده جذاب اما امن و استاندارد، همان چیزی است که بدون جدا کردن کوچک و بزرگ خاطره ای رویایی برای همگان باقی می گذارد.