سفر به سواحل زیبای خلیج فارس را با تور بندرعباس پرستو سیر تجربه کنید

20 خرداد 1398
1 دقیقه خواندن

 

توربندرعباس یکی از مقاصد اصلی جنوب ایران بشمار می رود. اگر قصد سفر به بندرعباس را دارید استفاده از انواع تور بندرعباس شرکت پرستو سیر و خدمات ویژه آن را به شما توصیه می کنیم. پرستو سیر با بیش از ۲۵ سال تجربه درخشان در عرصه تورهای داخلی و خارجی و پرسنل مجرب و آموزش دیده برترین تورهای بندرعباس را عرضه می نماید. 

تور بندرعباس

سواحل زیبای خلیج فارس از دیرباز مقصد گردشگران زیادی بوده است. آفتاب درخشان سواحل جنوب ایران، دیدنی های تاریخی، جاذبه های طبیعی بی نظیر که در هیچ کجای دنیا نمی توانید نمونه آنرا پیدا کنید، جزایر زیبای خلیج فارس و آبهای نیلگون سفری خاطره انگیز و فراموش نشدنی را برای شما خواهند ساخت. تور بندرعباس به معنی سفر به این همه زیبایی و گذراندن اوقات خوش در دریای خلیج فارس است. با توجه به آب و هوای گرم منطقه بهترین زمان برای سفر به این منطقه ماههای سرد سال خواهد بود. بنابراین اگر در فصل پائیز و زمستان قصد سفر دارید جنوب ایران بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شما در تور بندرعباس می توانید به دیدن جزایر زیبای قشم، لاوان و هرمز بروید و یا از جنگلهای حرا دیدن کنید. آثار تاریخی بی نظیر منطقه و تفریحات آبی و قایق سواری نیز تکه گمشده یک سفر هیجان انگیز خواهند بود که در تور بندرعباس امکان تجربه آنرا دارید. اگر می خواهید به سواحل زیبای خلیج فارس و بندرعباس سفر کنید، در ادامه شما را با یکی از برترین آژانسهای مسافرتی در این زمینه آشنا می کنیم.

انواع تور بندرعباس را با پرستو سیر تجربه کنید

اگر قصد سفر به سواحل خلیج فارس و شهر بندرعباس را دارید بدون شک نام شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی پرستو سیر برای شما آشناست. آژانس گردشگری پرستو سیر با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان در زمینه گردشگری داخلی و خارجی یکی از برترین ها در این زمینه بوده و انواع تور بندرعباس ویژه و اختصاصی را به گردشگران عرضه می نماید. شما با هر قصدی که بخواهید به بندرعباس سفر کنید اعم از تفریحی و یا کاری و با هر بودجه و امکانات رفاهی که در نظر داشته باشید بهترین تور بندرعباس در نوع خود را در پرستو سیر خواهید یافت. تور بندرعباس هوایی به شما امکان استفاده از بهترین خطوط پروازی داخلی را خواهد داد. با تنوع انتخاب زمان حرکت می توانید در کمترین زمان ممکن به مقصد خود برسید. همچنین تور بندرعباس زمینی با قطار امکان سفر با قطارهای درجه یک و لوکس را برای شما فراهم می آورد. کلیه خدمات رزرو هوا، قطار و هتل توسط پرستو سیر انجام می پذیرد. سفر به سواحل خلیج فارس با انواع توربندرعباس شرکت پرستو سیر بدون شک خاطره ای به یاد ماندنی از جنوب ایران را در ذهن شما باقی می گذارد. حال با معرفی انواع خدمات ویژه تور بندرعباس در شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی پرستو سیر مطلب را ادامه می رسانیم.

خدمات ویژه تور بندرعباس در پرستو سیر

اگر تصمیم سفر به بندر عباس و سواحل خلیج فارس را دارید می توانید از انواع خدمات ویژه تور بندرعباس که توسط شرکت پرستو سیر ارايه می شود استفاده کنید. خدمات ویژه پرستو سیر شامل خدمات تهیه بلیط هواپیما و قطار کلیه خطوط پروازی و خطوط ریلی داخلی، ارائه خدمات تور داخلی، خدمات VIP فرودگاهی و حمل و نقل از محل ایستگاه قطار یا فرودگاه تا هتل می گردد. خدمات VIP فرودگاهی تور بندرعباس یکی از خدمات ویژه ای است که به مسافران عرضه می گردد. چنانچه می خواهید کارهای پرواز شما اعم از دریافت کارت پرواز، تحویل بار و طی مسیر تا پای پلکان هواپیما بصورت وی آی پی انجام گیرد می توانید از خدمات VIP فرودگاهی ما استفاده نمائید. در اینصورت دیگر نیازی به ایستادن در صف و منتظر شدن برای تحویل بار خود ندارید. همچنین می توانید از خدمات ویژه شامل اینترنت، پذیرایی ویژه، کافی شاپ و پارکینگ اختصاصی نیز بهره مند شوید.

شرکت پرستو سیر در پکیج تور بندرعباس خود با برترین هتلهای شهر قرارداد داشته و با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده سفر خوشی را برای شما تدارک دیده است. همچنین شما می توانید از خدمات گشت های ویژه پرستو سیر برای مناطق مختلف بندرعباس و اطراف آن که توسط تور لیدرهای حرفه ای انجام می گیرد بهره مند شوید.