جاذبه ها و دیدنی های رامسر در سفر به رامسر(قسمت سوم)

رامسر از معروف ترین و پربازدیدترین شهرهای ایران در شمال کشور می باشد و به عروس شهرهای ایران شهرت دارد. به خاطر جاذبه ها و دیدنی های رامسر، سفر به رامسر می تواند به خاطره انگیزترین، شعف آورترین و هیجان انگیزترین سفر تبدیل شود. روستاهایی که از توابع شهر رامسر هستند به همراه پارک های آبی، مجتمع های تفریحی و رفاهی، هتل ها و رستوران های لوکس و لاکچری، اقامتگاه های بومی، جنگل ها، جاده ها و مسیرهای پیاده روی شگفت انگیز و بی نظیر همه و همه سبب شده است که سفر به رامسر حتی از سفر به یک کشور خارجی نیز دلچسب تر و جذاب تر باشد.

بی نظیرترین روستاهای رامسر در سفر به رامسر

روستاهای رامسر از پرجاذبه ترین مکان ها در سفر به رامسر می باشد. روستای سورخانی، روستای نمکدره، روستای اربه کله، پایین مازو، جنت رودبار از زیباترین و سرسبزترین مکان های ایران بوده و سبب شگفتی توریست های خارجی بسیاری از سراسر دنیا می شود. جنت رودبار آب و هوایی بسیار دلنشین داشته و آبشارهای زیادی در این روستا چون آبشار چاردر، خشکا، آبشار هیسیان مکان هایی دنج و بکر را برای گردشگران فراهم کرده اند. قلعه پایین مازو و طبیعت بکر آن یکی از جاذبه های طبیعی رامسر می باشد. اربه کله که به خاطر خرمالوهای جنگلی اش معروف شده در 8 کیلومتری شهر رامسر قرار داشته و از مکان هایی است که در هنگام سفر به رامسر با آن مواجه می شویم. روستای نمکدره دارای چشم نوازهای بسیار زیبایی بوده که می توان به پرکاه اشاره کرد. چشمه های طبیعی زیاد، باغات مرکباتی چون کیوی، باغات گل و گیاه های جذاب و رنگی، چشم اندازهای طبیعی خیره کننده، مردمی مهمان نواز و خونگرم، آب و هوایی مینویی همگی از ویژگی های روستای سورخانی بوده که منطقه ای بکر را در قلب رامسر برای گردشگران فراهم کرده است.

جذاب ترین جاذبه های شهر رامسر

رامسر سراسر از جاذبه های توریستی در انواع مختلف چون جاذبه های تاریخی، فرهنگی، معماری و طبیعی می باشد. آبشار ایج یا ده قلو، آبشار ممشلم، بلوار کازینو از جاذبه های طبیعی این شهر می باشد که مکان هایی پاک، دلربا و چشم نواز بوده و شما را از روز مرگی های زندگی رهایی بخشیده و باعث زنده شدن حال و هوای روحی شما می شود. عمارت و باغ تاریخی رامسر به مساحت 60000 متر مربع یک مکان گردشگری ثبت شده در آثارملی ایران می باشد، که سالانه افراد زیادی را از سراسر جهان به خود جذب می کند. پارک آبی رامسر و جنگل بکر صفا رود از جاذبه های دیگر بوده که تفریحاتی چون قایق تندرو، پاراسلینگ، جت اسکی، شاتل دریایی و اسکی روی آب در پارک آبی رامسر امکان پذیر بوده و هیجانی چندین برابری به همراه لذتی وافر را به سفر شما می افزاید. بوستان جنگلی صفارود و آب های معدنی آن طراوتی وصف ناشدنی را به روح گردشگرانش می بخشد.مسیر هوایی تله کابین رامسر زیباترین مسیر در خاورمیانه بوده و تنها مسیری است که خط ساحلی دریا را به جنگل های انبوه و شگفت اور متصل می کند. در سفر به رامسر دیدن از شالیزارهای مرغوب ترین برنج های جهان خالی از لطف نیست و می توان مسحور کننده ترین زیبایی های طبیعی را در این شالیزارهای خصوصا شالیزارهای بیجارگاه به ثبت رسانید. پل معلق رامسر از دیگر مکان های دیدنی این شهر می باشد.

زیباترین جاده های رامسر در سفر به رامسر

یکی از جاذبه های گردشگری رامسر در سفر به رامسر گذر از زیباترین جاده های طبیعی چون محور رامسر- علمده می باشد. این محور دارای زیبایی های خیره کننده ای بوده و در هر 4 فصل سال، زبان تحسین گردشگران را به خود می گشاید. مسیرهای پیاده روی بین روستایی در رامسر نیز از جاذبه های شورانگیز بوده که خستگی در این مسیرهای پیاده روی، مسئله ای دور از ذهن می باشد.

تور های رامسر پرستو سیر

تور رامسر یکی از تور های جذاب و هیجان انگیز تور های گروهی آژانس گردشگری پرستوسیر می باشد.