سایت های معتبر خرید پروازهای ماهان

10 اسفند 1396
1 دقیقه خواندن

خرید آنلاین هواپیمایی ماهان

در  خرید آنلاین هواپیمایی ماهان و سفارش بلیط هواپیما بدون شک هواپیمایی ماهان یکی از مهمترین و خوشنام ترین شرکت های هوایی داخل کشور میباشد.

در طی سالیان دائم در حال تحول و ترقی بوده است و هر روزه امکانات فراوان تری نسبت به گذشته در اختیار مشتریان خود قرار میدهد.

هواپیمایی ماهان امروزه به انتخاب اول مسافران ایرانی ، چه در پروازهای داخلی و چه در پروازهای خارجی مبدل گشته است.

هواپیمایی ماهان در سال 1371 کارش را آغاز کرد و پروازهایش به طور رسمی از سال 1372 با پرواز مستقیم تهران به کرمان شروع شد.

هواپیمایی ماهان توانست در سال 1375 تعداد مسافرنش را به یک میلیون نفر برساند که خودش برساند.

ازسال 1376 هواپیمایی ماهان خدمات حمل بار خود را با دو فروند هواپیمای ایلوشین شروع کرد.

با گذشت سالیان شرکت هواپیمایی ماهان  پروازهای خود را چه در سطح داخلی و چه در سطح بین المللی گسترش داده و خود را به عنوان یکی از مهمترین هواپیمایی های داخلی معرفی کرده.

گسترش فناوری های نوین و امکان خرید و فروش به صورت آنلاین این امکان را ممکن ساخته ، هواپیمایی ماهان همگام با فناوری این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است.

این قابلیت ها  از هرجا و در هر زمان چه با کامپیوتر شخصی خود ، گوشی هوشمند یا تبلت خود بتوانند به  خرید اینترنتی هواپیمایی ماهان خود اقدام کنند.

خرید آنلاین هواپیمایی ماهان

خرید اینترنتی پروازهای ماهان

در حال حاضر با بالا رفتن اعتبار هواپیمایی ماهان و وجود تقاضای بالا برای بلیت هواپیمایی ماهان در بین مشتری ها به عنوان یکی از مهم ترین هواپیمایی های ایران ، علاوه بر سایت رسمی خود هواپیمایی ماهان ، شرکت های زیادی که در زمینه ارائه خدمات فروش بلیت هواپیما فعالیت میکنند .

با داشتن مجوز و قرار داد رسمی با این شرکت هوایی اقدام به فروش بلیت هواپیمایی ماهان اینترنتی میکنند. و شما میتوانید خرید اینترنتی هواپیمایی ماهان خود را از طریق این سایت انجام دهید.

این سیستم فروش آنلاین شامل هر دو گروه یعنی پروازهای داخلی و پروازهای خارجی ماهان  میشود. نحوه خرید و مراحل آن در سایت های مختلف با یکدیگر متفاوت است.

خرید اینترنتی ماهان از سایت پرستو سیر

همانطور که از قبل اشاره کردیم مراحل خرید اینترنتی بلیط ماهان در سایت های مختف با یکدیگر متفاوت است. در این مرحله قصد داریم نحوه خرید از سایت آژانس گردشگری پرستو سیر را شرح دهیم.

آژانس گردشگری پرستو سیر به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکای تجاری هواپیمایی ماهان در زمینه فروش  بلیت هواپیما ، با اعتبار بالای خود و داشتن مجوز رسمی بلیت هواپیمایی ماهان را ، حتی ارزانتر از سایت رسمی شرکت هواپیمایی ماهان ارائه میدهد.

به عبارتی تضمین کننده ارزانترین نرخ پروازهای ماهان میباشد. در ادامه خرید اینترنتی هواپیمایی ماهان را از این سایت توضیح میدهیم.

 خرید اینترنتی هواپیمایی ماهان

مراحل خرید بلیت ماهان از سایت پرستو سیر به شرح زیر است:

از قسمت نوار ابزار بالای صفحه و بخش بلیت هواپیما گزینه بلیت هواپیمای ماهان را انتخاب میکنیم.

در جدول باز شده مبدا و مقصد و همچنین تاریخ رفت و برگشت خود را انتخاب میکنیم و بر روی گزینه جستجو کلیک می کنیم.

 

از بین نتایج یافت شده بلیت مناسب با برنامه مسافرت خود را انتخاب کرده و از طریق درگاه پرداخت آنلاین اقدام به خرید اینترنتی بلیط ماهان میکنیم.