لاشه هواپیمای مسافرتی کجاست؟

30 بهمن 1396
0 دقیقه خواندن

جستجو برای یافتن لاشه هواپیمای سقوط کرده ادامه دارد

براساس گزارشهای جمع آوری شده با روشن شدن هوا و یک روز پس از اعلام سقوط هواپیمای مسافربری خطوط هوایی آسمان در مسیر تهران به یاسوج، تلاشها برای یافتن لاشه این هواپیما در منطقه آغاز شده است.دلیل اینکه در روز گذشته بالگرد ها موفق به امداد رسانی نشده اند را بدی آب و هوا و عدم امکان ارسال بالگرد اعلام کرده اند.

عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی، برای برررسی این سانحه به کهگیلویه و بویراحمد رفته است.

همچنین براساس تازه‌ترین گزارش ها و همچنین بر اساس نقل از جلال پوران‌فرد، رئیس اورژانس کهگیلویه و بویراحمد، اعلام شده است که عملیات جستجو با “۸۰ تکنسین” در روز دوم آغاز شده است.

آقای پوران‌فرد در گفتگویی با خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) افزوده است که “در این عملیات ۴۰ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۴۵ تیم جست وجو و امدادی حضور دارند.”

لاشه هواپیمای سقوط کرده

او در ادامه صحبت های خود درباره تاکید کرده است که به دلیل بهتر بودن شرایط جوی، امکان استفاده از پهپاد در عملیات جستجو امکان پذیر است.

گزارشهای محلی حاکی از این است که مردم یاسوج سه روز عزای عمومی اعلام کرده اند.

هواپیمای آی تی آر شرکت هواپمیایی آسمان که روز گذشته (یکشنبه ۱۸ فوریه/۲۹ بهمن) ساعت ۸:۰۵ صبح به وقت محلی فرودگاه مهرآباد را ترک کرده بود، حدود ۵۰ دقیقه پس از پرواز از صفحه رادار ناپدید شد و در اطراف شهرستان سمیرم در جنوب استان اصفهان سقوط کرد.در ادامه با جدیدترین اخبار ما همراه باشید.


آژانس گردشگری پرستو سیر ارایه دهنده خدمات تور داخلی و برگزار کننده تورهای خارجی، دارای جامع ترین بانک فروش بلیت هواپیمای داخلی و بلیت هواپیمای خارجی است. با ما همراه باشید.