معرفی تور کیش

جزیره کیش معروف به هاوایی ایران است. یک مقصد تفریحی زیبا در ساحل جنوبی کشور است . کیش لقب مروارید خلیج فارس را دارا است. شهرت “بهشت مصرف کنندگان” آن ، مشتری و بازرگانان را از سراسر منطقه به سوی آن جذب می کند.  شما می توانید با استفاده از تور کیش از این جزیره زیبا دیدن فرمایید .

معرفی تور کیش

جزیره کیش معروف به هاوایی ایران است. یک مقصد تفریحی زیبا در ساحل جنوبی کشور است . کیش لقب مروارید خلیج فارس را دارا است و دارای یک زندگی بسیار آرامتر از سرزمین اصلی ایران است . شهرت “بهشت مصرف کنندگان” آن ، مشتری و بازرگانان را از سراسر منطقه به سوی آن جذب می کند.  شما می توانید با استفاده از تور کیش از این جزیره زیبا دیدن فرمایید .

تور کیش چندین پارک تفریحی دارد که برای خانواده های دارای فرزند مناسب است. پارک دلفین های کیش با آکواریوم آب نمکی ، با گونه هایی از پرندگان ، خزندگان و هم چنین با یک نمایش دلفین مشهور می باشد .

وضعیت جغرافیایی در تور کیش

کیش در خلیج فارس در 19 کیلومتری سرزمین اصلی ایران واقع شده است و مساحتی در حدود 91 کیلومتر مربع با مرز بیرونی 40 کیلومتر و شکل تقریباً بیضوی دارد. در امتداد ساحل کیش صخره های مرجانی و بسیاری از جزایر کوچک دیگر وجود دارد. این جزیره در امتداد 1359 کیلومتری ساحل ایران در شمال خلیج فارس قرار گرفته است. سطح جزیره صاف و فاقد کوه یا حتی تپه های مرتفع است. فرودگاه بین المللی کیش در مرکز و واقع در یک منطقه مرتفع 35-40 متر از سطح دریا ساخته شده است.

طبیعت در تور کیش

کیش مانند سایر جزایر خلیج فارس به ویژه جزایر موجود در تنگه هرمز ، در یک نوار باریک از پوشش گیاهی گرمسیری در نیم کره شمالی واقع شده است و دارای فلات فارسی به شمال و شبه جزیره عربستان است. علاوه بر خصوصیات جغرافیایی و اقلیمی خاص در این منطقه ، آب و هوا نیز در این جزیره از نوع نیمه استوایی می باشد.

آب و هوا در تور کیش

 از آن جا که آب و هوای حیاتی متاثر از اثرات ترکیبی بارندگی و رطوبت است و با نسبت اندازه بارندگی سالانه به درجه دما اندازه گیری می شود کمتر از 2 به 1 در میلی متر است. طبق این اندازه گیری ، کیش آب و هوا در کیش آب و هوای نیمه استوایی بسیار خشک در نظر گرفته می شود . رطوبت نسبی جو در کیش ، جز در فصول سرد سال ، آن را مانند یک جزیره دریایی می کند . رطوبت تقریباً 60٪ در طول سال است .

سواحل در تور کیش

گفته می شود غواصی در سواحل جزیره کیش در تور کیش جزو بهترین های جهان است ، در حالی که غواصی بینش حتی دیدنی تر از زندگی در زیر آب ها را ارائه می دهد . انواع دیگر ورزش های آبی نیز موجود است : جت اسکی ، قایقرانی ، ماهیگیری ، چتربازی ، پیاده روی در صخره ها ، مشاهده مرجان و اسکی روی آب از جمله راه های محبوب برای لذت بردن از زمان خود در هنگام بازدید از جزیره است. انواع دیگر ورزش های آبی نیز موجود است. کیش برای استراحت پیاده روی دارای سواحل شنی سفید بسیار زیبا است .

سواحل برای همه ی زنان در این جزیره در دستری نیست و فقط برای گردشگران زن در دسترس است . زنان به اکثر سواحل یا مناطق غواصی اصلی دسترسی ندارند . قبلاً یک ” ساحل بین المللی ” وجود داشت که گردشگران خارجی زن و مرد می توانستند با هم شنا کنند ، اما اکنون این ساحل ، توسط دولت بسته شده است .

بر خلاف برخی اطلاعات که در مورد کشتی یونانی منتشر شده است ، هیچ رستورانی در داخل این کشتی وجود ندارد. با این وجود ، جزیره کیش ، یک جزیره زیبا است و شما می توانید در حالی که در یک میز سایه دار در نزدیکی ساحل نشسته اید ، غذای دلخواه خود را با خود بیاورید و از تور کیش لذت ببرید .