مفهوم بلیت هواپیما لحظه آخری

23 آبان 1396
1 دقیقه خواندن

بلیت هواپیما لحظه آخری | بلیط هواپیما لحظه آخری

بیشتر آژانس های هوایی در زمان خاصی از سال اقدام به چارتر کردن پرواز ها برای مقصد خاصی میکنند.چارتر کردن یعنی شرکت بلیت های مربوط به پرواز را  از شرکت هوایی خریداری میکند . همین امر این امکان را به آژانس میدهد که قیمت بلیت هواپیما را برای پروازی که چارتر کرده تعیین کند.با نزدیک شدن به موعد پرواز در صورتی که آژانس هوایی نتوانسته باشد تعداد قابل قبول از بلیت هواپیما پرواز چارتری را بفروشد، و صندلی های هواپیما چارتر شده خالی بماند ضرر مالی زیادی به آژانس وارد میشود،در این وضعیت آژانس اقدام به فروش بلیت هواپیما لحظه آخری برای پرواز چارتر شده میکند. در این وضعیت برای اینکه آژانس بتواند تمام بلیت هواپیما برای صندلی های خالی را به فروش برساند، اقدام به فروش بلیط هواپیما لحظه آخری با قیمت 10 تا 50 درصد زیر قیمت اصلی میکند که اینکار کمک میکند که ضرر ناشی از بیلت های فروش نرفته به حداقل برسد. این کار به نوعی معامله برد-برد برای آژانس و مشتری است. ازیک طرف آژانس ضرر را به حداقل میرساند از طرفی مشتری بلیت هواپیما با قیمت بسیار مناسب تهیه کرده است.

بلیت هواپیما لحظه آخری

خرید بلیت هواپیما لحظه آخری

برای خرید بلیط هواپیما لحظه آخری پیشنهاد میکنیم این موارد را حتما مد نظر قرار دهید:

اگر اولین بار است که میخواهید بلیت هواپیما لحظه آخری تهیه کنید بهتر است نظر و توصیه افرادی که قبلا تجربه سفر با چنین بلیت هایی را داشته اند جویا شوید اینکار به لذت بخش شدن تجربه سفر شما کمک زیادی میکند.

در مدت زمانی که فصل پرواز ها و بلیت هواپیما چارتر است (فصل هایی که تقاضا برای مسافرت کاهش میابد مثل خانه تکانی قبل از عید) بهتر است از فرصت چند روزه استفاده کرده و کمی بیشتر جستجو کنید تا بتوانید بلیط چارتری ارزان قیمت را بهترین قیمت تهیه کنید.

بلیت هواپیما لحظه آخری معمولا دارای قیمت بسیار پایین تری از سایر انواع بلیت هواپیما هستند ، بنابراین اگر دنبال بلیت هواپیما ارزان هستید ، این بلیت شاید اصلی ترین گزینه برای شما باشد.