سفر هوایی به تبریز

24 آبان 1396
1 دقیقه خواندن

خرید بلیت هواپیما تهران تبریز

تبریز چهارمین شهر بزرگ ایران از نظر وسعت می باشد و به سبب داشتن طبیعت زیبا ، آب و هوای مناسب ،اماکن تاریخی فراوان همواره یکی از گزینه های افراد برای سفر های داخلی بوده است .تبریز به سبب استفاده ی مردمانش از به روزترین تلکنولوژی ها در ایران به شهر اولین ها معروف است جاذبه های تاریخی و گردشگری این شهر بسیار زیاد است و برای اینکه بتوانید از لحظات خود در این شهر لذت ببرید بایستی مدت سفر خود را حداقل  3-4 روز تعیین کنید و راهنمای اماکن دیدنی آنجا را از قبل تهیه نمایید .از همین جهت و در راستای دغدغه ی هم وطنان عزیز قبل از سفر به تبریز آژانس گردشگری پرستو سیر بر آن است که بتواند برنامه ای برای شما ارائه دهد تا بتوانید با خرید بلیت هواپیما تهران تبریز بیشترین لذت را از سفر خود به این شهر ببرید. style=”text-align: center;”>خرید بلیت هواپیما تهران تبریز مسلما بلیط هواپیما تهران تبریز یکی ار پرفروش ترین بلیط های سفر های داخلی است و امکانات و زیبایی های تبریز هر شخصی را ترغیب می کند برای یک بار هم که شده به این شهر سفر کند .

برای داشتن سفری لذت بخش ادامه ی مقاله را با ما همراه باشید.

هتل های تبریز

یکی از اصلی ترین دغدغه ها پس از انتخاب کردن مقصد سفر بحث اقامت در آنجا است اگر شما نیز پس از خرید بلیت هواپیما تهران تبریز قصد اقامت در هتل را کرده اید ، آژانس گردشگری پرستو سیر شما را با لوکس ترین و مجلل ترین هتل های تبریز آشنا می کند .

یکی از این هتل های لوکس هتل پارس ائل گلی میباشد که در کنار پارک زیبای ائل گلی واقع شده است .

ولی چنانچه قصد یک اقامت مقرون به صرفه و اقتصادی را دارید پیشنهاد پرستو سیر به شما اقمت در یکی از هتل های زیر است :

هتل استقلال ، هتل ارس و هتل دریا

 غذاهای سنتی تبریز

تبریز به داشتن غداهای لذیذ ، شیرینی ها ، سوغاتی ها و ادویه های خوب معروف است . بعد از خرید بلیت هواپیما تهران تبریز و سفر به آنجا حتما در برنامه های خود خوردن غذاهای سنتی تبریز را قرار دهید و از غذا ها و شیرینی های خوشمزه تبریز غافل نشوید .از جمله غذاها ی محلی و غذاهای سنتی  تبریز می توان به کوفته تبریزی ، دلمه ی برگ مو ، خورشت هویج ، کوکوی لوبیا سبز ،دویماج هستند .

 بلیط هواپیما

 اماکن تاریخی و گردشگری تبریز

تبریز یکی از قدیمی ترین شهر های ایران است و بالغ بر 800 مکان تاریخی و گردشگری دارد که معرفی همه ی آنها در این مقاله امکان پذیر نیست . اگر شما هم با بلیط هواپیما تهران تبریز مسافر این شهر هستید با آژانس گردشگری پرستوسیر همراه باشید تا برخی از معروف ترین آثار تاریخی و جاذبه های تبریز را به شما معرفی کنیم.

اگر فرصت کوتاهی دارید و نمیتوانید از همه ی آثار تاریخی و جاذبه های تبریز دیدن کنید بازدید از مکان های زیر را داخل برنامه های خود قرار دهید.

باغ معروف ایلگلی (شاه گلی) ، روستای کندوان ، کاخ شهرداری (میدان ساعت) ، موزه حیات وحش ، خانه حریری ، موزه شهرداری ، خانه مشروطه

خرید بلیت هواپیما تهران تبریز

و در انتها همه ی موارد ذکر شده اعم از آب و هوای مناسب طبیعت زیبا و دلنشین ، غذاهای سنتی لذیذ ، اماکن تاریخی فرآوان تبریز را به یکی از شهر های پر گردشگر ایران تبدیل کرده است ، شما هم میتوانید با بلیط هواپیما تهران تبریز به این شهر زیبا سفر کرده و سفری به یاد ماندنی را رقم بزنید .

برای خرید بلیت هواپیما تهران تبریز به صفحه ی اول آژانس گردشگری پرستو سیر مراجعه کرده و با انتخاب مبدا و مقصد و پر کردن سایر فیلد ها سفری مطمئن و راحتی را تجربه کنید.