تارنمای جامع ایران شناسی در ایتالیا

15 بهمن 1396
1 دقیقه خواندن

راه اندازی تارنمای ایران شناسی در ایتالیا

تارنمای ایران شناسی در ایتالیا

مطابق با گزارش ارسالی یکی از خبرنگاران ما در ایتالیا و از شهر رم تارنمای ایران شناسی در ایتالیا افتتاح و راه اندازی شده است ، در این پایگاه (www.irancultura.it) علاوه بر اطلاعات جامع ایران شناسی، بخش هایی نظیر اطلاعات تفصیلی گردشگری 31 استان ایران؛ کتابخانه برخط ایرانشناسی؛ بانک اطلاعاتی اسناد روابط دو جانبه ایران و ایتالیا و… نیز در قالب 750 صفحه همراه با 1500 تصویر فراهم آمده است. 
محتوای این پایگاه با منطق نوین مدخل بندی تحلیلی، با امکان دسترسی متنی – تصویری در ساختار گرافیکی و مخاطب شناسی منطبق شده و امکان دریافت بازخورد کاربران و قابلیت توسعه مشارکتی را نیز دارد. 
طراحی واکنش گرای (Responsive) این پایگاه، امکان استفاده بهینه از قابلیت های آن را در رایانه های شخصی ثابت و همراه، تبلت ها و تلفن های همراه و… در سیستم های عامل مختلف مهیا می سازد. 
رایزنی فرهنگی ایران در ایتالیا ضمن دعوت همگان به بازدید از این پایگاه، خواستار همکاری در تولید محتوا و دریافت پیشنهادات سازنده بازدیدکنندگان شده است.

____________________________________________________________________________________________________

 آژانس گردشگری پرستو سیر ارایه دهنده خدمات تور داخلی و برگزار کننده تورهای خارجی، دارای جامع ترین بانک فروش بلیت هواپیمای داخلی و بلیت هواپیمای خارجی است. با ما همراه باشید.