تخریب هتل آرینا

26 آذر 1396
0 دقیقه خواندن

ابلاغ حکم تخریب 3 طبقه هتل آرینا شمیرانات 

تخریب هتل آرینا

مطابق با یکی از گزارشاتی که از خبرنگاران ما  تهیه شده  در گفت و گوی او با عزت الله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات ایشان صحبت هایی درباره هتل آرینا داشته اند : پروند هتل آرینا در کمیسیون ماده 99 استانداری تهران، مشمول جریمه نقدی و تخریب 3 طبقه اضافه شده بود که با شکایت مالک، پرونده برای بررسی دقیق و صدور حکم نهایی به دیوان عدالت اداری ارجاع شد.
وی تاکید کرد: بر اساس رای نهایی دیوان عدالت اداری، طبقات اضافی هتل آرینا باید تخریب شود.
خانمحمدی با بیان اینکه رای نهایی این پرونده به بخشداری رودبارقصران برای اجرا ابلاغ شده، افزود: با توجه به نوع سازه هتل، اجرای حکم نیازمند تمهیداتی است که با تشکیل جلسه ای در دفتر فنی معاونت عمرانی استانداری تهران، چگونگی اجرای آن تعیین می شود.
به گفته وی، کمیسیون ماده 99 پیش از این حکم تخریب سه طبقه اضافی ساختمان هتل آرینا را صادر کرده بود که با رای دیوان عدالت اداری، اجرای حکم متوقف شد. 
مجموعه هتل آرینا بر مبنای مصوبه شورای شهرسازی و معماری نسبت به دریافت مجوز ساخت یک هتل رستوران در 2 بلوک هفت و سه طبقه در بخش رودبار قصران شهرستان شمیرانات اقدام کرده بود ولی به جای بلوک هفت طبقه، 13 طبقه و برای بلوک سه طبقه پنج طبقه بنای غیر قانونی را در پروسه ساخت وساز خود قرار داده است.
یکی از تخلفات مطرح شده در خصوص پروژه هتل آرینا احداث آن در حریم رودخانه جاجرود و ایجاد آلودگی های زیست محیطی است.

____________________________________________________________________________________________________

آژانس گردشگری پرستو سیر ارایه دهنده خدمات تور داخلی و برگزار کننده تورهای خارجی، دارای جامع ترین بانک فروش بلیت هواپیمای داخلی و بلیت هواپیمای خارجی است. با ما همراه باشید.