راهنمای خرید بلیت هوایی ماهان

2 بهمن 1396
1 دقیقه خواندن

راهنمای خرید ارزان بلیط ماهان 

با راهنمای خرید ارزان بلیط ماهان تلاش خواهیم کرد، به بهترین شکل راه کار های خرید بلیت با قیمت مناسب از هواپیمایی ماهان را در اختیار شما قرار دهیم .

با توجه به قابلیت های آزانس گردشگری پرستو سیر و حوزه های فعالیتی این شرکت در حوزه گردشگری ، لازم است تا قدری بیشتر با فعالیت های این شرکت آشنا شویم.

این شرکت در دو بخش کلی تور و بلیت هواپیما فعال است که با توجه به گستردگی های این حوزه ها لازم است، مخاطبان قدری بیشتری با خدمات این شرکت آشنا شوند .

  1. بلیت هواپیما

بلیت هواپیمای داخلی

بلیت هواپیمای خارجی

  1. خدمات حوزه گردشگری

تور داخلی 

تور خارجی

 

مراحل خرید و یا رزرو بلیت هوایی ماهان

بعد از ورود به سایت شرکت هواپیمایی ماهان زبان مورد نظر خود را برای پرکردن و ادامه مسیر خرید بلیت با کلیک بر روی فهرست واقع در سمت چپ سایت انتخاب نمائید .

برای تسریع و سهولت در روند خرید بلیط هواپیما ماهان بر روی لینک ثبت نام کلیک بفرمایید و سپس فرم مربوط به رزرو بلیط هواپیمایی ماهان را آغاز و پر نمائید .

در قسمت راهنما ی خرید بلیت برای شما تمامی مراحل را توضیح خواهیم داد.

خرید بلیت هواپیمایی ماهان

اگر مایل هستید خرید را از طریق همان فرم صفحه اصلی برای خرید بلیط هواپیمایی ماهان استفاده نمائید . مبدا و مقصد خود را مشخص نمائید.

در صورت اینکه سفر شما دو طرفه به صورت رفت و برگشت می باشد گزینه رفت و برگشت را انتخاب نمائید و در غیر اینصورت گزینه سفر یکطرفه را انتخاب نمائید .

راهنما ی خرید بلیت هوایی ماهان

فرم خرید بلیت هواپیمایی ماهان

تاریخ پرواز را از روی کلیک بر روی تقویم براساس استانداردهای نمایش داده شده در فرم خرید بلیت هواپیمایی ماهان مشخص کنید .

در قسمت بعدی باید تعداد مسافران و رده سنی آنها اعم از بزرگسالان ، کودکان زیر 12 سال و نوزادان زیر 2 سال را شامل می شود مشخص کنید .
درردیف بعدی کلاس پروازی خود اعم از کلاس بیزینسی و یا کلاس معمولی را مشخص کنید بعد از پر کردن فرم خرید بلیط هواپیمایی ماهان از صحت اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام مطمئن شوید.

دکمه جستجو رو بزنید.پس از کلیک بر روی دکمه جستجو یک صفحه باز می شود که زمان و تعدا پروازها را در آن روز نمایش می دهد .با انتخاب بهترین زمان پرواز با توجه به برنامه سفر خود قیمت بلیط  هواپیمایی ماهان را تایید کنید .

قوانین کنسلی بلیت هواپیمایی ماهان

برای ملاحظه و اطلاع از شرایط و قوانین کنسلی می توانید از قسمت شرایط کنسلی در راهنما ی خرید بلیت هوایی ماهان ملاحظه نمایید و در ادامه با مطالعه شرایط و مقررات اعلام موافقت خود را اعلام کنید .

بعد از قوانین شرایط دکمه ادامه را بزنید در صورتی که بیشتر از یک بلیط می خواهید رزرو و یا خرید نمایید اطلاعات هر شخص را باید به صورت مجزا در قسمت خودش وارد کنید.
با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور خود در بخش ورود به سیستم بارگذاری اطلاعات بخش های مرتبط با اطلاعات تماسی به طور خودکار پرخواهد شد.

فیلدهای ستاره دار پرکردنشان الزامی است قسمت های مربوط به ویزا و پاسپورت مرتبط با پروازهای خارجی ماهان می باشد.

 خرید بلیت هوایی ماهان

رزرو اینترنتی پرواز داخلی ماهان

در صورت تمایل برای رزرو اینترنتی بلیط ماهان می توانید به سایت پرستو سیر مراجعه کرده و در منوی سایت قسمت بلیت هواپیما در زسر منو بلیط هواپیما ماهان را انتخاب کرده و وارد پنل فروش بلیط ماهان شوید . با درج اطلاعاتی از جمله مبدا  و مقصد و تاریخ درخواست و تعداد مسافران به راحتی می توانید بلیط خود را با ارزان ترین قیمت رزرو کنید.

مزایای پرواز های ماهان

در راهنما ی خرید بلیت هوایی ماهان برای دریافت سرویس خاصی مانند دریافت ویلچر گزینه بله را انتخاب کنید و سرویس هایی که در پرواز شما ارئه می شود مشخص می شود.

در صورتی که در این قسمت سرویس مدنظر شما وجود نداشته باشد جهت دریافت خدمات ویژه به مسافر منوی مرتبط با مسافر را انتخاب نماییم. 
توجه نمائید که قبل از پرداخت وجه بلیط حتمااطلاعات مربوط به رزرو و بلیت هواپیمایی ماهان را در خلاصه رزرو حتما ملاحظه نمائید و بعد از انتخاب درگاه پرداخت مورد نظر دکمه تائید را بزنید.

آژانس گردشگری پرستو سیر ، از شرکت های فعال در حوزه گردشگری است که خدمات متعددی در این حوزه ارائه میدهد از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد

تور داخلی 

بلیت هواپیما 

بلیط هواپیمای خارجی