ایران در نمایشگاه صنایع دستی جهان

17 آبان 1396
1 دقیقه خواندن

ایران،مهمان افتخاری بزرگترین نمایشگاه صنایع دستی جهان

ایران در نمایشگاه صنایع دستی جهان

 در بیست و دومین نمایشگاه صنایع دستی، فرهنگ، هنر و تغذیه ‘صنعتگر در نمایشگاه’ که هر ساله در شهر میلان در شمال ایتالیا برگزار می شود، ایران به عنوان مهمان ویژه و افتخاری حضور به هم خواهد رسانید.
در این نمایشگاه مهم بین المللی به صنایع دستی ایران، فرش و مواد تغذیه ایرانی بیش از یک هزار متر مربع فضا به این کشور اختصاص  داده شده است. در فضای ایران همچنین رستوران و چایخانه ایرانی، تعبیه شده و کنسرت توسط گروه موسیقی ایرانی برگزار می شود. 
در پی دیدارها و قرارداد میان مسئولان سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی ایران، مرکز ملی فرش جمهوری اسلامی ایران، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و شرکت جهانگردی آیتو و اطاق بازرگانی زنجان با مسئولان نمایشگاه میلان، این مهم میسر شد.

بیش از 110 کشور جهان در این نمایشگاه که بزرگترین در نوع خود در جهان محسوب می شود و دو میلیون نفر بازدید کننده دارد، شرکت می کنند. 
نمایشگاه بین المللی صنایع دستی از روز دوم تا دهم دسامبر ( 11 تا 19 آذرماه) در محل نمایشگاه‌ های بین ‌المللی در شهر میلان،کشور ایتالیا برگزار خواهد شد.


آژانس گردشگری پرستو سیر ارایه دهنده خدمات تور داخلی و برگزار کننده تورهای خارجی، دارای جامع ترین بانک فروش بلیت هواپیمای داخلی و بلیت هواپیمای خارجی است. با ما همراه باشید.