تور شیراز نوروز 98، یک فرصت بی نظیر برای گردش و تفریح در شهر شیراز

11 دی 1397
1 دقیقه خواندن

تور شیراز نوروز 98، بهترین فرصت برای گردش و تفریح در طبیعت بهاری و لذت بردن از تماشای آثار باستانی و تاریخی است. شهر شیراز یکی از شهرهای ایران با پیشینه تاریخی و فرهنگی بسیار غنی می باشد که به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب، مورد استقبال مسافران زیادی قرار دارد.

 تور شیراز نوروز 98، بهترین فرصت برای گردش و تفریح در طبیعت بهاری و لذت بردن از تماشای آثار باستانی و تاریخی است. شهر شیراز یکی از شهرهای ایران با پیشینه تاریخی و فرهنگی بسیار غنی می باشد که به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب، مورد استقبال مسافران زیادی قرار دارد. مکان های دیدنی و آثار باستانی و همچنین جاذبه های گردشگری زیادی در این شهر وجود دارد که با رزرو تور شیراز نوروز 98 می توانید از آنها بازدید کنید.

جاذبه های طبیعی شهر شیراز، بناهای تاریخی، مقبره های شاعران معروف و به نام پارسی، سوغاتی های خوشمزه و متنوع، صنایع دستی، مراکز خرید و …، همه به نوعی از جذابیت های شهر شیراز محسوب می شوند. اگرچه سفر به این شهر در تمام فصل های سال، لذت بخش است اما هوای بهاری و عطر بهار نارنج که در پس کوچه های شهر می پیچد، به ویژه در فصل بهار، بی نظیر و تحسین برانگیز است. بنابراین بهترین زمان سفر به شیراز، فصل بهار می باشد. باید فرصت را غنیمت شمرد و از طریق رزرو تور شیراز نوروز 98 به این شهر سفر کرد.

آشنایی با جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی شهر شیراز

شهر شیراز با نام شاعران معروفی نظیر حافظ و سعدی آمیخته شده است، بنابراین اگر قصد دارید در تور شیراز نوروز 98 شرکت کنید، آرامگاه حافظ و سعدی، اولین جاذبه های گردشگری هستند که می توانید از تماشای آن ها لذت ببرید. شاید نیازی نیست عظمت و شکوه بنای تاریخی تخت جمشید در نزدیکی شهر شیراز را برای شما توصیف کنیم. این مجموعه باستانی، نمادی از دوران حکومت پادشاهان هخامنشی و ساسانی را در این شهر به نمایش گذاشته اند. بازدید از تخت جمشید نیز می تواند یکی دیگر از تفریحات شما در شیراز باشد.

بازار وکیل، مسجد نصیرالملک، دروازه قرآن، مقبره شاه چراغ، باغ ارم، ارگ کریم خان، خانه قوام یا عمارت نارنجستان، باغ عفیف آباد و بسیاری مکان های تاریخی دیگر، جزو جاذبه های گردشگری شهر شیراز به شمار می روند. اگر تصمیم دارید در تور شیراز نوروز 98 شرکت کنید، با یک برنامه ریزی دقیق می توانید از تمام این مکان های دیدنی لذت ببرید.

تور شیراز نوروز 98، یک فرصت عالی برای خرید

بازدید از بازارها و مراکز خرید شهر شیراز، جذاب ترین قسمت برنامه تور شیراز نوروز 98 خواهد بود. در شهر شیراز تعداد زیادی مرکز خرید و بازار بزرگ وجود دارند که مسافران و گردشگران می توانند علاوه بر گردش، از خرید کردن نیز لذت ببرند. مجتمع های تجاری این شهر دارای اجناس لوکس و برند، باکیفیت و بسیار جذاب هستند و نظر هر مسافری را به سمت خود جذب می کنند.

صنایع دستی شیراز، بخش دیگری از جاذبه های این شهر هستند. در شهر شیراز می توانید صنایع دستی و هنرهای زیبای مردمان این شهر را به عنوان سوغاتی خریداری کنید. خاتم کاری، معرق، منبت، نقره کاری، گیوه بافی، نمد، قالی و گلیم و … ، مهم ترین صنایع دستی شیراز هستند. علاوه بر هنرهای دستی، شیرینی های خوشمزه و خوراکی های محلی نیز برای سوغاتی مناسب هستند. اگر در تور شیراز نوروز 98 شرکت کردید، خرید سوغاتی های معروف شیراز را فراموش نکنید.

اقامت در هتل های شیراز با تور شیراز نوروز 98

با رزرو تور شیراز نوروز 98، هرگز با مشکل یافتن یک هتل خوب و مجهز مواجه نخواهید شد. اگر در قالب تورهای مسافرتی به شیراز سفر کنید، در ایام شلوغ سال، به ویژه در نوروز که شهر با ازدحام گردشگران مواجه است، مشکلات تهیه مکان اقامتی را مرتفع کرده اید. در شهر شیراز، هتل های مجهز و متنوع و همچنین مسافرخانه ها و مهمانسراهای زیادی وجود دارند که هر ساله پذیرای تعداد زیادی مسافر و گردشگر می باشند. بهترین راهکار برای یافتن سریع و آسان یک هتل اقامتی خوب برای ایام نوروز، شرکت در تور شیراز نوروز 98 است.