تور تهرانگردی پرستوسیر شما را با زیبایی های شهر تهران آشنا می نماید

23 شهریور 1398
0 دقیقه خواندن

تور تهرانگردی یکی از تورهای جذاب و دیدنی داخلی محسوب می شود. اگر چه همگان تصور یک شهر شلوغ و پر هیاهو را از تهران دارند ولیکن شهر تهران با مراکز تفریحی، مکانهای تاریخی و جاذبه های طبیعی خود یکی از شهرهای گردشگری ایران محسوب می شود. در ادامه به معرفی دیدنی های شهر تهران می پردازیم.

تور تهرانگردی

شهر تهران یا طهران شهری تاریخی با پیشینه حدود ۷۰۰۰ سال است. شهر تهران در قدیم روستایی کوچک در کنار شهر ری بوده است. در زمان آقا محمد خان قاجار و با پایتخت خواندن تهران روند رو به رشد آن آغاز گردید. تور تهرانگردی شما را با زیبایی ها و جذابیت های این شهر تاریخی آشنا می سازد. در شهر تهران می توان انبوهی از کاخ ها، موزه ها و آثار تاریخی برجای مانده از دوران قاجاریه و پهلوی را مشاهده نمود. از طرفی مکانهای تفریحی و ییلاقات مناطق شمالی تهران از دیگر جاذبه های طبیعی شهر محسوب می شوند. تور تهرانگردی معمولا بصورت یکروزه و دو روزه برگزار شده و شما را با دیدنی های این شهر زیبا و جذاب آشنا می نماید. در ادامه به معرفی برخی از جاذبه های شهر تهران آشنا می کنیم.

بازدید مکان های دیدنی و جذاب تهران با تور تهرانگردی

شهر تهران دارای دیدنی های زیادی است که در طول یک روز نمی توان همه آنها را مشاهده نمود. اگر تصمیم به بازدید از تهران دارید، تور تهرانگردی شما را با جذابیت های این شهر آشنا می سازد. بطور حتم تمام این مکانها را در یک روز نمی توانید بازدید نمائید. در ادامه به معرفی برخی مکانهای دیدنی شهر تهران می پردازیم.

  • بازار تجریش تهران: یکی از بازهای قدیمی و سرپوشیده تهران بازار تجریش است. مغازه ها و حجره های قدیمی بازار شما را به یاد تهران قدیم می اندازد. در اینجا شما می توانید هر آنچه نیاز دارید را تهیه نمائید. معماری قدیمی و سنتی بازار تجریش نقش یک مکان دیدنی و تاریخی به آن داده است. حتی اگر قصد خرید نداشته باشید، قدم زدن در بازار و تماشای مغازه ها و اجناس رنگارنگ آن حال و هوای تازه ای به شما می دهد. در تور تهرانگردی بازدید از بازار تجریش را فراموش نکنید. بازار تجریش در انتهای خیابان ولیعصر و جنب میدان تجریش قرار دارد.

  • برج آزادی تهران:   برج آزادی بدون شک یکی از نمادهای شهر تهران بشمار می رود. این میدان زیبا قبل از ساخت برج میلاد نماد شهر تهران بوده و همگان تهران را با برج آزادی می شناسند. این بنای زیبا در سال ۱۳۴۹ شمسی ساخته شد و در ورودی غربی تهران خودنمایی می کرد. در قسمتهای مختلف برج می توان از کتابخانه، موزه، نگارخانه، سالن نمایش و غیره دیدن نمود. برج آزادی اخیرا مورد بازسازی قرار گرفته و درهای آن به روی عموم باز است. در تور تهرانگردی بازدید از برج آزادی و یادآور خاطرات تهران قدیم را از یاد نبرید.
  • مجموعه تئاتر شهر تهران: تئاتر شهر تهران یکی از اولین سالن های نمایش مدرن در ایران بشمار می آید. مجموعه تئاتر شهر دارای سالن نمایش، تالار چهارسو، تالار قشقایی، تالار سایه، تالار اصلی و بخشهای دیگری مانند کتابخانه، کافی شاپ، کتاب فروشی و غیره است. معماری زیبای تئاتر شهر شما را به یاد برج طغرل می اندازد. تئاتر شهر در داخل پارک دانشجو و در چهار راه ولیعصر واقع شده است. توصیه می شود در تور تهرانگردی بازدید از این مکان زیبای هنری را فراموش نکنید.

شهر تهران دارای زیبایی ها و مکانهای دیدنی زیادی است. تور تهرانگردی پرستوسیر با انتخاب جذابترین مکانهای تهران، خاطرات فراموش نشدنی برای شما رقم خواهد زد.

تور تهرانگردی را با پرستوسیر تجربه کنید

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی پرستوسیر با سالها تجربه و تور لیدرهای حرفه ای، انواع تور تهرانگردی یک روزه و دو روزه را برای شما تدارک دیده است. اگر قصد دیدن این همه زیبایی های شهر تهران را دارید، از خدمات تور تهرانگردی پرستوسیر استفاده نمائید. برنامه تورها از ساعت ۹ صبح آغاز شده و وسیله نقلیه و راهنمای تور با تجربه به همراه گردشگران در نظر گرفته می شود. تور تهرانگردی پرستوسیر جنبه های جذاب و دیدنی شهر تهران را به شما نشان می دهد پس این فرصت استثنایی را از دست ندهید.