اخذ ویزای کوبا جهت سفر به این جزیره زیبا

10 اردیبهشت 1397
1 دقیقه خواندن

 

اگر قصد اخذ ویزای کوبا و سفر به این کشور زیبا را دارید باید بدانید که کوبا در آمریکای جنوبی واقع شده است و بزرگ‌ترین جزیره از مجمع الجزایری است که در دریای کارائیب قرار دارند. پایتخت این کشور زیبا هاوانا است.

اخذ ویزای کوبا

گردشگران زیادی کوبا را به عنوان مقصد نهایی سفرشان در نظر می‌گیرند.شما تنها با دریافت ویزای کوبا می‌توانید وارد این کشور جذاب، تاریخی و هیجان انگیز شوید.

کوبا را با سیگارهای برگ متفاوت و اتومبیل‌های کلاسیک منحصر به فردش می‌شناسند. به گونه‌ای که اولین بار که در فرودگاه این کشور مستقر می‌شوید می‌توانید ماشین‌های متفاوت و خاص قدیمی مانند کادیلاک را مشاهده کنید!

از همین ابتدای امر باید متوجه شوید که گزینه متفاوتی را جهت سفر هیجان انگیزتان انتخاب کرده‌اید و هر آن باید انتظار سورپرایز جدیدی را داشته باشید!

ویزای توریستی کوبا و سفری خاطره انگیز

قبل از این که قدم در خاک کوبا بگذارید باید ویزا توریستی کوبا را دریافت کرده باشید. شما به عنوان گردشگر وارد این سرزمین می‌شوید و باید هدفتان از سفر مشخص باشد! در غیر این صورت ممکن است نتوانید به هیچ عنوان وارد کوبا شوید!

پس از اخذ ویزای کوبا اکنون باید جاذبه‌های گردشگری این منطقه را به طور کلی مرور کنید تا بتوانید از سفری که در پیش رو دارید نهایت بهره لازم را ببرید.

هاوانا قدیم (Old Havana)، ودادو (Vedado)، میرامار (Miramar)، تیرینیداد، وینالس (Vinales)، پلایا پیلار (Playa Pilar) و بزرگ‌ترین موزه اتومبیل جهان از جمله جاذبه‌های گردشگری کوبا هستند که هر جهانگردی را به سوی خویش فرا می‌خوانند!

 

اگر به بناهای تاریخی علاقه‌مند هستید و گردش در لابه لای ورق‌های تاریخ کوبا را می‌پسندید می‌توانید به راحتی به خواسته‌تان دست پیدا کنید و از آثار تاریخی و موزه‌هایی که در این کشور وجود دارند بازید به عمل بیاورید.

اما اگر استراحت در ساحل و استفاده از جاذبه‌های تفریحی طبیعی را ترجیح می‌دهید می‌توانید در سواحل این جزیره زیبا ساعات خوشی را برای خودتان رقم بزنید.

ویزای کوبا

اخذ ویزای توریستی کوبا فقط 250 دلار برای هر نفر

چگونگی اخذ ویزای کوبا

همان‌طور که می­دانید بدون اخذ ویزای کوبا عملاً ورود به خاک این کشور زیبا غیر ممکن است! افراد بسیاری از روند دریافت ویزا آگاهی ندارند و تصور می‌کنند که دریافت ویزا امری سخت و طاقت فرسا خواهد بود!

جهت دریافت ویزای کوبا تنها باید به کنسولگری کوبا در کشور مقصد مراجعه کنید و مدارک تعین شده را ارائه کنید و ویزای مد نظرتان را دریافت کنید! مراحل دریافت وقت سفارت کوبا، ارائه مدارک و… در وب سایت کنسولگری این کشور ارائه شده است که جهت آشنایی بیشتر می‌توانید آنها را مطالعه کنید.

تنوع ویزاهای ارائه شده جهت سفر به کوبا

ویزای کوبا تنها مختص گردشگران و توریست‌ها نیست! تاجرهای زیادی جهت رونق کسب و کارشان و ارتباط با تجار کوبایی از طریق اخذ ویزا تجاری کوبا به این کشور سفر می‌کنند.

همچنین افراد بسیاری قصد دارند که در دانشگاه‌های کوبا ادامه تحصیل دهند و با اخذ ویزای تحصیلی کوبا به این کشور مراجعه می‌کنند.

ویزای درمانی، ویزای دیدار با اقوام و… نمونه‌ای از سایر ویزاهای ارائه شده جهت کشور کوبا هستند که هر کدام بنا بر هدف خاصی صادر می‌شوند.