یزد هتل 5 ستاره ندارد

29 شهریور 1396
0 دقیقه خواندن

شهر توریستی یزد هتل 5 ستاره ندارد

در سال گذشته شهر توریستی یزد با رشد 9 درصدی میزان گردشگران همراه بوده است ولی هنوز هتل 5 ستاره ندارد،در ادامه این مطلب با آژانس گردشگری پرستو سیر همراه باشید.

یزد مورد علاقه گردشگران،بدون هتل 5 ستاره

شهر یزد با وجود اینکه همین اواخر در آثار بین المللی ثبت شده و بسیار مورد توجه گردشگران خارجی است هنوز هتل 5ستاره ندارذ. در حال حاضر مهمترین دغدغه بهبود امکانات این شهر برای توریست هایی است که از سرتاسر دنیا برای دیدن این شهر تاریخی می آیند. طبق اظهارات مسئولان گردشگری یزد  امکانات فعلی پاسخگوی تعداد گردشگران در حال حاضر است اما با رشد تعداد توریست ها در آینده ای نزدیک نیاز به افزایش خدمات با کیفیت و مکان های اقامتی با استاندارد های بالا است.

شهر توریستی یزد

طبق بیانات رییس اداره میراث فرهنگی و گردشگری یزد، این شهر با وجود میراث تاریخی و پیشینه فرهنگی قوی در مقابل شیراز و اصفهان سابقه طولانی در گردشگری ندارد و تنها حدود ده سال است که وارد گردشگری شده و در همین مدت رشد زیادی در صنعت گردشگری داشته است.

طبق اطلاعات موجود فعلا 300 واحد اقامتی در یزد موجود است، ولی هتل 5 ستاره ندارد .در حال حاضر سه سرمایه گذار برای ساخت هتل 5 ستاره ابراز تمایل کرده اند.


آژانس گردشگری پرستو سیر ارایه دهنده خدمات تور داخلی و برگزار کننده تورهای خارجی، دارای جامع ترین بانک فروش بلیت هواپیمای داخلی و بلیت هواپیمای خارجی است. با همراه باشید.